Reklama

Ciało kobiety w hotelu.Jest podejrzany

Opublikowano:
Autor:

Ciało kobiety w hotelu.Jest podejrzany - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości W niedzielę w pokoju jednego z płockich hoteli ujawniono ciało kobiety z widocznymi ranami na ciele. Tego samego dnia policjanci zatrzymali jej konkubenta, którego podejrzewają o przyczynienie się do śmierci 38-letniej płocczanki.

W niedzielę w pokoju jednego z płockich hoteli ujawniono ciało kobiety z widocznymi ranami na ciele. Tego samego dnia policjanci zatrzymali jej konkubenta, którego podejrzewają o przyczynienie się do śmierci 38-letniej płocczanki.

Policja dopiero dziś, gdy sąd rejonowy przychylił się do wniosku o tymczasowy areszt dla mężczyzny, poinformowała o całej tragedii.

Zbyt wielu szczegółów toczącego się postępowania śledczy nie mogą na razie zdradzać. Wiadomo tylko, że w niedzielę, 18 maja, płoccy policjanci zostali powiadomieni, że w pokoju hotelowym ujawniono zwłoki 38-letniej mieszkanki Płocka z wyraźnymi obrażeniami na ciele. Na miejsce wezwano lekarza, który stwierdził zgon.

Policjanci pod nadzorem prokuratora wykonali czynności na miejscu zdarzenia, które mają przyczynić się do  ustalenia przyczyn i okoliczności śmierci kobiety. - Jeszcze tego samego dnia funkcjonariusze zatrzymali w związku z tą sprawą konkubenta zmarłej, 36-letniego mieszkańca Płocka. Mężczyzna w chwili zatrzymania był nietrzeźwy.

Zebrany w sprawie materiał dowodowy pozwolił na przedstawienie zatrzymanemu  we wtorek 20 maja zarzutu spowodowania ciężkich obrażeń ciała, skutkujących śmiercią. Taka jest wstępna klasyfikacja czynu.

Wczoraj, w środę, 36-latek został doprowadzony do sądu, który zastosował wobec niego środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztu na trzy miesiące.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE