Reklama

Chcieli pomagać sąsiadom seniorom. Ktoś zniszczył kartkę

Opublikowano:
Autor:

Chcieli pomagać sąsiadom seniorom. Ktoś zniszczył kartkę  - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Koronawirusa powinni obawiać się wszyscy, ale w grupie największego ryzyka są osoby starsze. Rodzina i sąsiedzi często starają się pomóc seniorom które nie powinny wychodzić po zakupy. Niestety, nie wszyscy potrafią się zachować. 

Koronawirusa powinni obawiać się wszyscy, ale w grupie największego ryzyka są osoby starsze. Rodzina i sąsiedzi często starają się pomóc seniorom które nie powinny wychodzić po zakupy. Niestety, nie wszyscy potrafią się zachować. 

Na naszą skrzynkę dotarło zdjęcie od czytelnika, który w swoim bloku natknął się na swoistą propozycję pomocy ze strony sąsiadów. Pani Joanna i pan Krzysztof zaoferowali swoim sąsiadom, że chętnie zrobią za nich zakupy - czy to spożywcze czy w aptece. Dodali też, że warto korzystać z takiej pomocy, o ile znamy swoich sąsiadów. 

Minęło zaledwie kilka godzin, a do ogłoszenia dopisała się jeszcze pani Marta i chętnych do pomocy było troje. Kartka została jednak pocięta przez wandala. 

Władze apelują o zadbanie o seniorów w tych trudnych czasach. Osoby starsze, na tyle, na ile to możliwe, powinny zostać w całkowitej kwarantannie. 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE