Reklama

Chcesz zaoszczędzić na wysyłaniu paczek? Skorzystaj z Kuriera BTL

Opublikowano:
Autor:

Chcesz zaoszczędzić na wysyłaniu paczek? Skorzystaj z Kuriera BTL - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Małe przedsiębiorstwa nie są dobrymi klientami dla firm kurierskich, ponieważ wysłanie kuriera po odbiór np. 10 paczek to dla nich spory kłopot. Tacy klienci płacą za przesyłki znacznie więcej niż duże firmy, które wysyłają znacznie więcej towaru. Pojawiło się jednak nowe rozwiązanie, które pozwala nadawać przesyłki kurierskie znacznie taniej. To Kurier BTL, nowa usługa firmy BTL Logistik.

Małe przedsiębiorstwa nie są dobrymi klientami dla firm kurierskich, ponieważ wysłanie kuriera po odbiór np. 10 paczek to dla nich spory kłopot. Tacy klienci płacą za przesyłki znacznie więcej niż duże firmy, które wysyłają znacznie więcej towaru. Pojawiło się jednak nowe rozwiązanie, które pozwala nadawać przesyłki kurierskie znacznie taniej. To Kurier BTL, nowa usługa firmy BTL Logistik.

Firma logistyczna BTL Logistik postanowiła wyjść naprzeciw oczekiwaniom klientów, którzy zastanawiali się, jak wysłać paczkę taniej niż dotychczas i stworzyła nowy dział, skierowany do sektora B2B (ang. business-to-business ). Jego celem jest usprawnienie wysyłania paczek przez małe podmioty gospodarcze.

Dotychczas małe firmy, żeby wysłać paczkę, musiały mieć podpisaną umowę z firmą kurierską. Teraz, dzięki Kurierowi BTL nie jest to już konieczne. Przedsiębiorcy mogą zalogować się na stronie kurier-btl.pl i wysłać paczkę lub paletę do dowolnego miejsca na świecie. Firma, obok krajowych, realizuje bowiem przesyłki międzynarodowe.

- Dlaczego kurier BTL jest lepszy od innych kurierów? Dlatego, że cenę, którą my mamy jako grupa zakupowa, możemy obniżyć do ceny oczekiwanej na rynku. Jeżeli nadam paczkę bezpośrednio w firmie kurierskiej, zapłacę ok. 40-50 zł za przesyłkę do 30 kg, a korzystając z naszego serwisu, wyślę ją już za 15 zł netto. To dlatego kurier BTL zaczyna cieszyć się coraz większym powodzeniem wśród naszych klientów – tłumaczy Ireneusz Koniecko, prezes BTL Logistik.

Dzięki temu, że Kurier BTL korzysta z sieci firm kurierskich, które liczą się z przedsiębiorstwem wysyłającym dużą ilość przesyłek o dużej masie, jest najtańszym kurierem na rynku.

Jak zamówić Kuriera BTL? To bardzo proste: wystarczy wejść na stronę kurier-btl.pl i wypełnić intuicyjny formularz, pojadając wielkość i wagę paczki oraz inne niezbędne dane, a następnie wybrać kuriera spośród dostępnych w serwisie ofert. Po zakończeniu operacji należy jedynie zapłacić za usługę (online, przelewem lub korzystając z wcześniej zasilonej skarbonki znajdującej się w serwisie), wydrukować (na dowolnej drukarce) list przewozowy i oczekiwać przyjazdu kuriera. Możliwe jest również wysłanie przesyłki za pobraniem (po wybraniu opcji „paczka za pobraniem”).

Klienci Kuriera BTL mają dostęp do własnych, wynegocjowanych z firmą cen, dostają login i hasło i mogą sami drukować faktury (w zależności od potrzeb zaraz po transakcji lub raz w miesiącu). Mają też dostęp do opcji „śledzenie paczki”. By sprawdzić, na jakim etapie znajduje się przesyłka, wystarczy wpisać w serwisie numer listu przewozowego.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE