Reklama

Chcecie poczuć się wyjątkowo w święta? Podpowiedzą

Opublikowano:
Autor:

Chcecie poczuć się wyjątkowo w święta? Podpowiedzą  - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Znacie to? Otwieracie szafę, zaglądacie na zawartość wieszaków, czas goni, a tu nie wiadomo, w co się ubrać, żeby było olśniewająco, dobrze, ładnie, a może praktycznie... Jak chcemy wyglądać w święta, a przy tym bez potrzeby nie wyrzucać połowy szafy na podłogę, podpowiedzą już w najbliższy wtorek.

Znacie to? Otwieracie szafę, zaglądacie na zawartość wieszaków, czas goni, a tu nie wiadomo, w co się ubrać, żeby było olśniewająco, dobrze, ładnie, a może praktycznie... Jak chcemy wyglądać w święta, a przy tym bez potrzeby nie wyrzucać połowy szafy na podłogę, podpowiedzą już w najbliższy wtorek.

Jak tu się ubrać, a nie przebrać? To dobre pytanie, które zadaje sobie mnóstwo kobiet w przerwie od ogarniania wszystkich spraw związanych ze zbliżającymi się świętami. W trakcie najbliższego spotkania z cyklu „Porozmawiajmy o modzie” wszystkie panie usłyszą szereg wskazówek, jak wybrać odpowiedni strój. - Podejmujemy na spotkaniu temat na prośbę uczestniczek spotkań – dopowiada ich organizatorka, stylistka Sandra Panuś. Oczywiście przykładowych stylizacji także nie zabraknie.

W spotkaniu weźmie udział projektantka mołdawskiego pochodzenia, Elena Ciuprina. Sandra Panuś opowiada o naszym gościu: - Swoje inspiracje czerpie z nasyconych kolorów krajobrazu Mołdawii. Spod jej ręki wyszły prace dla ELLE, KMAG, marki HUSH, Fashion PR Talks,Mustache, MISBHV, L'Oreal Paris oraz Pandora. Jest zwycięzcą 9. edycji Art & Fashion Forum, gdzie jej pracami zachwycił się Castelbajac. Jako ilustrator eventowy, tworzy rysunkowe reportaże dla HUSH Warsaw, Cracow Fashion Week i Art & Fashion Forum. Elena postanowiła przekazać radość z rysowania dalej i prowadzi cykliczne warsztaty ilustracji modowej, na których uczy, że każdy z powodzeniem może posługiwać się markerami i akwarelą.

Jak zwykle w trakcie „obalania kilku modowych mitów” można wypić herbatę lub kawę, liczyć na poczęstunek (wliczone w cenę 20 zł, wpłat dokonujemy za pomocą przelewu na numer konta: 96 1140 2004 0000 3602 7559 7651, podając imię, nazwisko, adres zamieszkania)

Osoby zainteresowane uczestnictwem niech zadzwonią pod numer: 503 658 013 lub napiszą na adres [email protected]. Spotkanie odbędzie się w innym miejscu niż poprzednim razem. Zapraszamy do Akademii Kultury Akuku w Galerii Sztuki OTO JA przy pl. Narutowicza 2/26 (to ten sam dziedziniec, co pub Rock'69) we wtorek, 13 grudnia na godzinę 18.30. Lepiej zarezerwować sobie ze dwie godziny.  

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE