Reklama

Chcecie nietypowo rozpocząć Nowy Rok? Aparaty w dłoń

Opublikowano:
Autor:

Chcecie nietypowo rozpocząć Nowy Rok? Aparaty w dłoń - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Noworoczny plener w ogrodzie zoologicznym to już tradycja. Nawet jeśli sylwestrową noc przetańczyliśmy, może warto nie przespać całego kolejnego dnia, włożyć kartę do aparatu i udać się na wycieczkę do płockiego zakątka dla zwierząt z różnych części świata.

Noworoczny plener w ogrodzie zoologicznym to już tradycja. Nawet jeśli sylwestrową noc przetańczyliśmy, może warto nie przespać całego kolejnego dnia, włożyć kartę do aparatu i udać się na wycieczkę do płockiego zakątka dla zwierząt z różnych części świata.

Stary rok żegnamy i witamy nowy z marzeniami o tym, aby okazał się pod jakimś względem lepszy, ziściło się jakieś marzenie, udało się wytrwać w postanowieniach począwszy od początku stycznia. Czemu nie uwiecznić pierwszego dnia 2017 roku? Jeśli jest się posiadaczem aparatu fotograficznego, naprawdę szkoda, aby sprzęt leżał w szafie. W niedzielę w zoo będzie plener fotograficzny organizowany przez Płocką Grupę Fotograficzną. Za modele i modelki posłużą mieszkańcy ogrodu. Trzeba liczyć na to, że łaskawie spojrzą w stronę obiektywu. A po plenerze ognisko, pieczone kiełbaski i symboliczny łyk szampana. Dodajmy – bezalkoholowego. Zaplanowano także losowanie dla uczestników pleneru pięciu wejściówek uprawniających do wejścia na zaplecze nowych akwariów.

Zbiórka dla chętnych w południe 1 stycznia na mostku przed wejściem do ogrodu. Wstęp do zoo po wykupieniu biletu.

 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE