Reklama

Chcą zmienić nazwy dwóch przystanków

Opublikowano:
Autor:

Chcą zmienić nazwy dwóch przystanków - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Orlen Arena 01, Orlen Arena 02, Orlen Arena 03, Orlen Arena 04 – takie są nazwy przystanków Komunikacji Miejskiej w pobliżu hali przy ul. Łukasiewicza. Płocczanie zgłosili problem jednemu z radnych. Doszli do wniosku, że takie nazewnictwo wprowadza w błąd.

Orlen Arena 01, Orlen Arena 02, Orlen Arena 03, Orlen Arena 04 – takie są nazwy przystanków Komunikacji Miejskiej w pobliżu hali przy ul. Łukasiewicza. Płocczanie zgłosili problem jednemu z radnych. Doszli do wniosku, że takie nazewnictwo wprowadza w błąd.

Radny Michał Sosnowski z Polskiego Stronnictwa Ludowego zgłosił interpelację, aby Ratusz rozpatrzył możliwość zmiany nazw dwóch przystanków niedaleko Orlen Areny, „Orlen Arena 03” oraz „Orlen Arena 04”, znajdujących się bliżej bramy stadionu Wisły Płock.

- Taka nazwa przystanków byłaby kolejną metodą promocji naszych miejskich klubów (obu sekcji), bo ich nazwa znalazłaby się na rozkładach, planszach i w urządzeniach głośnomówiących w autobusach Komunikacji Miejskiej – uzasadniał sprawę.

Sugestię rozpatrzył Zespół ds. funkcjonowania komunikacji miejskiej. Ostatecznie zmiana nazwy na „Stadion Wisły” ma zostać zaproponowana radnym do uchwalenia w pierwszym półroczu tego roku. Radny na Facebooku zdradził, że w istocie jest to pomysł zarządu Wisły Płock. Niektórzy już dokładają kolejną propozycję, aby jeden z przystanków nazywał się „Nowy stadion Wisły”.


 

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE