Reklama

Charytatywnie w teatrze.- Do działalności potrzebne są pieniądze [FOTO]

Opublikowano:
Autor:

Charytatywnie w teatrze.- Do działalności potrzebne są pieniądze [FOTO] - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Po raz w trzeci w Teatrze Dramatycznym w Płocku odbył się koncert charytatywny, z którego dochód przeznaczony jest na działalność Hospicjum im. Urszuli Ledóchowskiej.

Po raz w trzeci w Teatrze Dramatycznym w Płocku odbył się koncert charytatywny, z którego dochód przeznaczony jest na działalność Hospicjum im. Urszuli Ledóchowskiej. 

Już po raz trzeci Marek Wiśniewski, płocki przedsiębiorca, zorganizował koncert charytatywny na rzecz płockiego hospicjum. Tym razem na deskach teatru wystąpili: Trzej Tenorzy w składzie Mirosław Niewiadomski, Mariusz Ruta i Bartosz Kuczyk, Zespół Pieśni i Tańca "Wisła" Płockiego Ośrodka Kultury i Sztuki oraz niespodzianka - ukraińska tancerka Marina Ostapei. 

Artyści koncertowali przez ponad dwie godzin a publiczność, wśród której znalazł się m.in. prezydent Andrzej Nowakowski czy Tomasz Kominek, bawiła się świetnie. Zgromadzeni mieli też okazję usłyszeć o tym, jak ważna jest opieka nad osobami, których czas na tym świecie zbliża się ku końcowi. 

- W hospicjum wykonujemy dobrą pracę, ale do tego potrzebne są pieniądze. Taka jest prawda. Dziękuję państwu za szczodrość i zachęcam do oddawania 1% podatku na rzecz naszego hospicjum - mówił Tomasz Korga, prezes hospicjum. 

- Dziękuję wszystkim za przybycie i tak hojne datki - mówił Marek Wiśniewski, pomysłodawca i współorganizator koncertu. - Tak liczna widownia aż głos w gardle odbiera. Jeszcze raz dziękuję. 

Z takim zapałem bardzo prawdopodobne, że koncert odbędzie się również za rok. Portal Płock był patronem medialnym wydarzenia. 

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE