Reklama

Była szefowa chce wrócić do MZOS

Opublikowano:
Autor:

Była szefowa chce wrócić do MZOS - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Sześcioro osób stara się o fotel dyrektora Miejskiego Zespołu Obiektów Sportowych po odejściu Andrzeja Zarębskiego. Wśród nich Wioletta Kasztelan, którą obecny prezydent zwolnił niedługo po wygranych wyborach.

Sześcioro osób stara się o fotel dyrektora Miejskiego Zespołu Obiektów Sportowych po odejściu Andrzeja Zarębskiego. Wśród nich Wioletta Kasztelan, którą obecny prezydent zwolnił niedługo po wygranych wyborach.

Fotel dyrektora jednostki budżetowej jest wolny od połowy lutego, gdy zwolnił go Andrzej Zarębski, który przeszedł do pracy w SPR Wisła Płock. Do czasu wyłonienia nowego dyrektora pełniącym obowiązki szefa miał być wicedyrektor MZOS Piotr Tollik, ale - jak podała płocka Gazeta Wyborcza - kilka tygodni temu zastąpił go Sebastian Dymek z wydziału sportu w płockim Ratuszu. Będzie on pełnił tę funkcję do zakończenia konkursu na dyrektora.

A ten jest blisko. Już wiadomo, że chętkę na zarządzanie MZOS-em miało ośmioro kandydatów, z których sześcioro spełniało wymagania formalne. Z kolei z owej szóstki czworo zgodziło się na upublicznienie swoich nazwisk: Zbigniew Idziałkowski z Warszawy, Wioletta Kasztelan z Bielina, Zbigniew Józwik z Płocka oraz  Bartosz Leszczyński z Płocka.

Jak zapewne pamięta wielu z płocczan, Wioletta Kasztelan była już szefową MZOS - w lutym 2011 roku, a więc dwa miesiące po wyborach, wypowiedzenie wręczył jej prezydent Andrzej Nowakowski. Podobnie jak w przypadku innych roszad kadrowych, oficjalnie niewiele mówiło się o powodach tej decyzji. Nieoficjalnie natomiast - co wytknęła niedawno Wioletta Kulpa przy okazji wykazanych przez Wydział Kontroli nieprawidłowości w MZOS kierowanym przez Andrzeja Zarębskiego - wyniki kontroli przeprowadzonej w jednostce miały być podstawą tej decyzji. Czy zatem była szefowa MZOS, która zresztą pokazuje się u boku eksprezydenta Mirosława Milewskiego i razem ze stowarzyszeniem Płocczanie zamierza iść do wyborów samorządowych, ma szansę na angaż w miejskiej instytucji? Cóż, czas pokaże...

MZOS zajmuje się przede wszystkim utrzymaniem miejskich obiektów sportowych - zarządza m.in. miejskimi pływalniami, boiskami, stadionem, a także molo.

Czytaj też:

Andrzej Zarębski nie jest już szefem MZOS

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE