Reklama

Budowa wiaduktu, przebudowa ulic, system ITS... Kiedy będą przetargi?

Opublikowano:
Autor:

Budowa wiaduktu, przebudowa ulic, system ITS... Kiedy będą przetargi? - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Miejski Zarząd Dróg określił, kiedy w 2019 r. zamierza ogłosić przetargi i na jakie inwestycje. Wśród nich są te zapowiadane, jak przebudowa al. Kilińskiego i wielu innych ulic w Płocku, Inteligentny System Transportowy, nowy wiadukt w pobliżu zoo, nowe chodniki czy oświetlenie.

Miejski Zarząd Dróg określił, kiedy w 2019 r. zamierza ogłosić przetargi i na jakie inwestycje. Wśród nich są te zapowiadane, jak przebudowa al. Kilińskiego i wielu innych ulic w Płocku, Inteligentny System Transportowy, nowy wiadukt w pobliżu zoo, nowe chodniki czy oświetlenie.

W zestawieniu Miejskiego Zarządu Dróg mamy 14 zadań wymagających ogłoszenia przetargu na roboty budowlane bądź usługi. Łącznie chodzi o wydanie ponad 48 mln zł. Największą kwotę - 24 mln zł - pochłonie rozbudowa ciągu drogowego al. Kilińskiego, ul. Mostowej i Kolejowej, a także zaprojektowanie i wykonanie Inteligentnego Systemu Transportowego (ITS) na trasie od Podolszyc do al. Kobylińskiego. W tym przypadku chodzi o 5 mln zł). Jeżeli ITS powstanie, na wspomnianej trasie zapewne znikną sekundniki.

[ZT]21195[/ZT]

Pamiętajmy, że to nie wszystko. Osobno swoje przetargi prowadzi spółka Wodociągi Płockie (m.in. obejmujące remont ul. Tysiąclecia) i Ratusz. Trwają starania o pozyskanie środków finansowych chociażby na remont mostu.

[ZT]21392[/ZT]

[ZT]21381[/ZT]

 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE