Reklama

Bramka VOIP, czyli dzwoń przez Internet z każdego telefonu!

Opublikowano:
Autor:

Bramka VOIP, czyli dzwoń przez Internet z każdego telefonu! - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Współczesne, innowacyjne rozwiązania technologiczne dają nam bardzo szerokie możliwości, również w zakresie wykonywania połączeń. Szczególnie dużą rolę odgrywa tutaj Internet, dzięki któremu możliwe jest komunikowanie się z każdym, niezależnie od miejsca, w jakim znajduje się zarówno osoba wykonująca, jak i odbierająca połączenia. Szczególnie istotnym rozwiązaniem, które pozwoli Ci wykonywać połączenia bez żadnych ograniczeń, jest bramka VOIP, o której warto dowiedzieć się jak najwięcej.

Współczesne, innowacyjne rozwiązania technologiczne dają nam bardzo szerokie możliwości, również w zakresie wykonywania połączeń. Szczególnie dużą rolę odgrywa tutaj Internet, dzięki któremu możliwe jest komunikowanie się z każdym, niezależnie od miejsca, w jakim znajduje się zarówno osoba wykonująca, jak i odbierająca połączenia. Szczególnie istotnym rozwiązaniem, które pozwoli Ci wykonywać połączenia bez żadnych ograniczeń, jest bramka VOIP, o której warto dowiedzieć się jak najwięcej.

Bramka VOIP – zamień sygnał analogowy na VOIP

Bramka VOIP to rozwiązanie cieszące się coraz większym zainteresowaniem, podobnie jak sama telefonia VOIP, która jest coraz chętniej wykorzystywana zarówno przez użytkowników indywidualnych, jak również przedsiębiorców. Mówiąc w skrócie – technologia ta pozwala na bezproblemowe wykonywanie połączeń za pośrednictwem łącza internetowego, co prowadzi z jednej strony do możliwości kontaktowania się z każdą osobą na świecie, a z drugiej do znacznego obniżenia kosztów, związanych z wykonywaniem połączeń. Co więcej, aby móc prowadzić rozmowy przez Internet, nie są Ci potrzebne nowoczesne telefony IP, ale urządzenia, które już posiadasz – smartfon, tablet, komputer, a nawet… zwykły, stacjonarny telefon analogowy! Jednak do skorzystania z tej ostatniej opcji, potrzebna będzie Ci właśnie bramka VOIP.

Zadaniem bramki VOIP jest zamiana sygnału analogowego na sygnał VOIP i jest o tyle skuteczne, że umożliwia Ci prowadzenie rozmów przez Internet za pomocą Twoich starych urządzeń, które – mogłoby się wydawać – warto zamienić na nowsze. Jest to rozwiązanie szczególnie istotne dla przedsiębiorców, którzy posiadają na swoim wyposażeniu dziesiątki aparatów telefonicznych, których wymiana na nowsze modele mogłaby kosztować bardzo wiele pieniędzy. Bramki VOIP powodują, że taka wymiana nie jest konieczna, ponieważ wystarczy Ci stałe łącze internetowe o odpowiedniej przepustowości, by w odpowiedni sposób wykorzystać telefon analogowy. Co więcej – aby z niego korzystać, nie musisz mieć nawet włączonego komputera!

Bramka VOIP to:

  • możliwość podłączenia wielu różnorodnych telefonów analogowych do łącza internetowego i tym samym sposób na wykonywanie o wiele tańszych połączeń nawet na drugi koniec świata,
  • dowolna liczba portów, dzięki którym możliwe jest korzystanie z telefonii VOIP zarówno w domu i małej firmie, jak również dużym przedsiębiorstwie, zatrudniającym kilkadziesiąt, a nawet kilkaset osób,
  • całkowita niezależność od komputera, który nie musi być włączony, by wykonywać i odbierać połączenia przez Internet,
  • najwyższa jakość połączeń, niezakłócona szumami czy innymi zniekształceniami głosu, mogącymi wpływać na komfort rozmowy,
  • znaczna oszczędność – zarówno na samych połączeniach, jak również wyposażeniu (nie musisz wymieniać telefonów na nowe).

Telefonia VOIP, czyli sposób na rozwój firmy

Telefony VOIP, centrale IP czy usługa SIP Trunk to rozwiązania, które cieszą się dzisiaj rosnącą popularnością – zarówno wśród osób prywatnych, jak również (i przede wszystkim!) wśród przedsiębiorców. VOIP jest bowiem nowoczesnym sposobem na rozwój przedsiębiorstwa, wynikającym z optymalizacji kosztów, a także możliwości komfortowego prowadzenia rozmów – czy to z pracownikami wewnątrz przedsiębiorstwa, czy też klientami.

Inwestując w telefonię i bramkę VOIP, a także centralę IP PBX, masz możliwość dzwonienia na drugi koniec świata nie tylko z siedziby swojej firmy, ale dowolnego miejsca (za pomocą smartfona czy komputera), a także korzystania z licznych funkcji, takich jak przekierowywanie i kolejkowanie połączeń, wysyłanie wirtualnych faxów czy nagrywanie rozmów. Jest to szansa zarówno dla małych firm, jak również dużych przedsiębiorstw – np. typu call center albo tych, w których niezwykle istotne są działy obsługi klienta. Warto więc znaleźć odpowiedniego operatora, który zapewni Ci komfortowe rozmowy przez Internet – może mieć to znaczny, pozytywny wpływ na osiągane przez Ciebie i Twoją firmę wyniki!

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE