Reklama

Bodzanów: dziś starcie kandydatów na wójta

Opublikowano:
Autor:

Bodzanów: dziś starcie kandydatów na wójta - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Do drugiej tury zostało tylko kilka dni - niemal w przeddzień wyborów w Bodzanowie odbędzie się pierwsza debata kandydatów na wójta gminy.

Do drugiej tury zostało tylko kilka dni - niemal w przeddzień wyborów w Bodzanowie odbędzie się pierwsza debata kandydatów na wójta gminy.

Bodzanów jest jedną z czterech gmin powiatu płockiego, w której nie udało się wyłonić wójta w pierwszej turze. Poza nią wyborcza dogrywka czeka jeszcze Słupno, Małą Wieś i Słubice.

W Bodzanowie o stanowisko wójta powalczą Jerzy Staniszewski i Albert Kołodziejski, którzy uzyskali lepszy wynik niż dotychczasowa wójt Grażyna Pietrzak. Walka może być zacięta - na Staniszewskiego, kandydata PSL, zagłosowało 38,49% mieszkańców gminy, którzy pofatygowali się do urn, na Kołodziejskiego z komitetu „Dla Naszej Gminy Bodzanów”, niewiele mniej, bo 34,45% głosujących.

Dziś, w czwartek, w Bodzanowie ma odbyć się debata między kandydatami na wójta. Zaproszeni mogą czuć się wszyscy mieszkańcy gminy, a także ci, których interesują jej losy. Dyskusja rozpocznie się o godz. 18.30 w budynku Ochotniczej Straży Pożarnej przy Głowackiego 22 w Bodzanowie.

Czytaj też:

 

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE