Reklama

Biznesowy festiwal. Kto będzie na BOSS?

Opublikowano:
Autor:

Biznesowy festiwal. Kto będzie na BOSS? - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Pięciu prelegentów, każdy specjalizujący się w innej dziedzinie. Wśród nich prezes zarządu, student, rehabilitantka, psycholog i jeden prawnik, który wymyślił bardzo udany startup, a później postanowił założyć księgarnię w Płocku. Wszyscy wystąpią na tym samym festiwalu biznesowym już w najbliższą środę.

Pięciu prelegentów, każdy specjalizujący się w innej dziedzinie. Wśród nich prezes zarządu, student, rehabilitantka, psycholog i jeden prawnik, który wymyślił bardzo udany startup, a później postanowił założyć księgarnię w Płocku. Wszyscy wystąpią na tym samym festiwalu biznesowym już w najbliższą środę.

Co roku od trzynastu lat na polskich uczelniach wyższych zaczyna się Festiwal Przedsiębiorczości BOSS. W tym czasie prelegenci i wykładowcy dzielą się swoją wiedzą i praktycznym doświadczeniem ze słuchaczami. Nie inaczej będzie tym razem. W Płocku cykl bezpłatnych spotkań zaplanowano 30 marca w gmachu głównym płockiej filii Politechniki Warszawskiej przy Łukasiewicza. Zaproszono m. in. Artura Krawczyka, menadżera z branży usług medycznych, w tym w Płockim Zakładzie Opieki Zdrowotnej, oraz prezesa zarządu Orlen Medica. Krawczyk obecnie jest prezesem Rezo-Medica Sp. z o. o.w Płocku, która należy do Grupy Kapitałowej PZU.

Kolejnym prelegentem będzie działający w samorządzie student pierwszego roku drugiego stopnia, Krzysztof Obst. O swoich doświadczeniach opowie również związana z płockimi „Amazonkami” właścicielka firmy Veni-Vidi - terapia i rehabilitacja wzroku, jak również mediator sądowy w sprawach cywilnych i karnych przy Sądzie Okręgowym w Płocku Katarzyna Królikowska. Do udziału zaproszono także Magdalenę Mućkę, która od ośmiu lat pracuje w Centrum Informacji i Planowania Kariery Zawodowej Filii Wojewódzkiego Urzędu Pracy w Płocku, gdzie prowadzi konsultacje indywidualne i szkolenia z zakresu podejmowania decyzji zawodowych.

Piąty gość założył w Płocku kawiarnio-księgarnię The Bookshop. Kuzie Nhakaniso prowadzi zajęcia jako native speaker języka angielskiego, w tym z zakresu biznesu i prawa oraz z uwzględnieniem różnorodności kulturowej przekładającej się na relacje w świecie biznesu. Opracował i wdrożył w 2012 roku plan marketingowy startupu, który został uznany za drugi najbardziej obiecujący startup na świecie. Strona internetowa miesięcznie ma 35 tys. odwiedzin. Zanim dotarł do Polski, w Wielkiej Brytanii pracował dla firmy ubezpieczeniowej Automobile Association.

Festiwal organizuje i promuje w Płocku Studenckie Forum BCC Region Płock. Zapraszamy w środę na Politechnikę w godzinach 12.00-17.00.

 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE