Reklama

Biesiada w centrum miasta - to już jutro. Będzie się działo!

Opublikowano:
Autor:

Biesiada w centrum miasta - to już jutro. Będzie się działo! - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Już jutro centrum Płocka będzie kolorowe i roztańczone. To wszystko dzięki imprezie, którą szykuje Agencja Rewitalizacji Starówki. Wszyscy mieszkańcy są zaproszeni na "Tumską Starówkę Płocką Majówkę".

Już jutro centrum Płocka będzie kolorowe i roztańczone. To wszystko dzięki imprezie, którą szykuje Agencja Rewitalizacji Starówki. Wszyscy mieszkańcy są zaproszeni na "Tumską Starówkę Płocką Majówkę".

Impreza rozpocznie się w sobotę o 14:00 na ul. Tumskiej. Organizatorzy przygotowali sporo atrakcji dla najmłodszych płocczan, m.in. kącik animacji, mega twister, malowanie twarzy oraz możliwość zabawy wśród mega baniek mydlanych. Swoją obecność zapowiedzieli też "starówkowy" gołąb, Minnie, Myszkia Miki oraz klaun, a cały czas przygrywać będzie uliczna orkiestra. Zabawę będzie można uwiecznić w fotobudce. Będą też konkursy z nagrodami.

O 16:00 zaplanowane jest rozpoczęcie występów artystycznych, które odbędą się na scenie umiejscowionej przed Młodzieżowym Domem Kultury. Przed publicznością wystąpią:

  • zespół taneczny z Miejskiego Przedszkola nr 9 w Płocku,
  • grupy taneczne Hałas i Mini Hałas z Młodzieżowego Domu Kultury,
  • Orkiestra Dęta „Siedemdziesiątka”,
  • Uniwersytet Trzeciego Wieku,
  • Ludowy Zespół Pieśni i Tańca w Szczawinie Kościelnym,
  • Teatr Form Wielu,
  • dzieci ze Stowarzyszenia Dwunastka.

O 18:00 impreza przeniesie się na Stary Rynek, który na kilka godzin zamieni się w parkiet do tańca. Oczywiście biesiada nie mogłaby się odbyć bez kiełbasy z grilla, waty cukrowej czy piwa. Zabawa przewidziana jest do 22:00.

Wszystko wskazuje na to, że sobota będzie ciepła i słoneczna. Zapraszamy więc wszystkich na płocką starówkę. Organizatorzy apelują też o kolorowe, a najlepiej kwieciste stroje. Obowiązkowy z pewnością jest dobry humor!

[POGODA]1495190510763[/POGODA]

 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE