Reklama

Bezpłatne lekcje pływania na Podolance dla dzieci i dorosłych

Opublikowano:
Autor:

Bezpłatne lekcje pływania na Podolance dla dzieci i dorosłych  - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości W poniedziałek 5 października ruszy rekrutacja do V edycji lekcji pływania dla mieszkańców Płocka. Z bezpłatnych zajęć prowadzonych przez płockich WOPR-owców mogą skorzystać uczniowie klas IV - VIII i dorośli powyżej 40. roku życia.

W poniedziałek 5 października ruszy rekrutacja do V edycji lekcji pływania dla mieszkańców Płocka. Z bezpłatnych zajęć prowadzonych przez płockich WOPR-owców mogą skorzystać uczniowie klas IV - VIII i dorośli powyżej 40. roku życia. 

Dzięki wsparciu PKN ORLEN Wodne Ochotnicze Pogotowie Ratunkowe już po raz piąty organizuje darmowe lekcje pływania. Rekrutacja na zajęcia, które będą odbywać się od października do czerwca, rusza 5 października i będzie trwała do 8 października. 

Dzieci chęć udziału w zajęciach mogą zgłosić w swojej szkole podstawowej. Dorośli (40+) muszą zaś wypełnić deklarację uczestnictwa i dostarczyć ją do siedziby płockiego WOPR-u lub przesłać skan na adres  zgloszenia@woprplock.pl

- W czterech dotychczasowych edycjach ?Bezpłatnych lekcji pływania? wzięło udział ponad 400 mieszkańców Płocka. Lekcje odbywały się trzy razy w tygodniu w dwudziestoosobowych grupach. Zgodnie z założeniami projektu, po rocznym cyklu basenowej edukacji każdy z uczestników potrafił przepłynąć dowolnym stylem dwie długości basenu rekreacyjnego, także przepłynąć pod wodą (bez wynurzania) co najmniej pięć metrów oraz pokonać przynajmniej jedną długość basenu tylko przy pomocy pracy nóg - obrazuje wyniki lekcji biuro prasowe koncernu. 

Chętni powinni się śpieszyć. Decyduje kolejność zgłoszeń. 

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE