Reklama

Będzie się działo w Orlen Arenie. W programie m.in. pokaz mody, koncert, potańcówka

Opublikowano:
Autor:

Będzie się działo w Orlen Arenie. W programie m.in. pokaz mody, koncert, potańcówka - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Już niebawem mieszkańcy naszego miasta będą mogli bawić się na Płockich Targach Rodziny "Senior 2018". Impreza dedykowana jest nie tylko osobom starszym. To zabawa dla wszystkich pokoleń. W programie zaplanowano m.in. konkursy, warsztaty plastyczne, rodzinne konkurencje sportowe czy porady kosmetyczne. Gwiazdą wieczoru będzie Wojciech Gąssowski!

Już niebawem mieszkańcy naszego miasta będą mogli bawić się na Płockich Targach Rodziny "Senior 2018". Impreza dedykowana jest nie tylko osobom starszym. To zabawa dla wszystkich pokoleń. W programie zaplanowano m.in. konkursy, warsztaty plastyczne, rodzinne konkurencje sportowe czy porady kosmetyczne. Gwiazdą wieczoru będzie Wojciech Gąssowski!

Płockie Targi Rodziny "Senior 2018" odbędą się Orlen Arenie 6 października 2018. Impreza zaplanowana jest w godzinach od 12.00 do 22.00. Każdy znajdzie coś dla siebie. Organizatorzy przygotowali kilka stref dla odwiedzających. W części sportowej uczestnicy targów zmierzą się w rodzinnych konkurencjach sprawnościowych np. hokeju. Stowarzyszenie "Tatusiowie" przygotowało nietypową konkurencję "Wiosłowanie na ekranie". Seniorzy poznają nowe dyscypliny sportowe np. crossfit. W strefie zdrowia i profilaktyki uczestnicy zasięgną porad kosmetycznych i rehabilitacyjnych, sprawdzą swoje ciśnienie czy zbadają poziom cukru we krwi. Nie zabraknie pokazu pierwszej pomocy. 

- To doskonały moment, by spędzić czas ze swoimi rodzinami - mówiła Ewa Pietrzak, pełnomocnik prezydenta ds. organizacji pozarządowych.

Stowarzyszenie Bibliotekarzy Polskich Oddział w Płocku zostało poproszone o koordynację strefy kulturalnej, w której zaplanowano występy i pokaz mody. Podczas "Senioriady" zostanie zaprezentowany dorobek artystyczny seniorów z Płocka. Wystartują oni w trzech kategoriach: chóru, kabaretu i zespołów tanecznych. Każdy z uczestników imprezy będzie mógł oddać głos na swojego faworyta na specjalnie przygotowanych kartach.

W pokazie mody wystąpią seniorki oraz wolontariuszki ze Stowarzyszenia Bibliotekarzy Polskich. Zaprezentują zmiany w modzie na przełomie od XIV do XX wieku. Podczas imprezy odbędzie się także występ Harcerskiego Zespołu Pieśni i Tańca "Dzieci Płocka".

Imprezę uwieńczy koncert piosenkarza Wojciecha Gąssowskiego. A na koniec potańcówka.

Wstęp bezpłatny.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE