Reklama

Będzie połączenie Orlenu z Lotosem? Jest odpowiedź z ministerstwa

Opublikowano:
Autor:

Będzie połączenie Orlenu z Lotosem? Jest odpowiedź z ministerstwa - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości We wtorek pojawiła się informacja, która miała pochodzić od wiceministra infrastruktury i budownictwa Kazimierza Smolińskiego, który w trakcie spotkania z Pracodawcami Pomorza miał powiedzieć, iż połączenie Orlenu z Lotosem to kwestia czasu.

We wtorek pojawiła się informacja, która miała pochodzić od wiceministra infrastruktury i budownictwa Kazimierza Smolińskiego, który w trakcie spotkania z Pracodawcami Pomorza miał powiedzieć, iż połączenie Orlenu z Lotosem to kwestia czasu.

Smoliński twierdził, że temat fuzji wraca już po raz kolejny, nie ma jednak w tej sprawie żadnych kierunkowych decyzji i wszystko zależy od Ministerstwa Energii. Ponadto jako poseł jest przeciwny likwidacji Lotosu, czym, jak dodał, byłby zainteresowany Orlen.

W Ministerstwie Energii, jak czytamy na portalu Money.pl, dementują, aby były prowadzone prace zmierzające do połączenia Lotosu z Orlenem. Jednocześnie wiceminister Grzegorz Tobiszowski powiedział, że były kiedyś prowadzone pewne analizy. Dodał też, że sytuacja w gospodarce bywa dynamiczna i trzeba liczyć się w związku z tym z różnymi możliwymi rozwiązaniami. 

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE