Reklama

Bednarek i Płock dla Klaudii. Nie zawiedli!

Opublikowano:
Autor:

Bednarek i Płock dla Klaudii. Nie zawiedli! - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Cieszę się, że zorganizowania przez nas impreza przyniosła ponad 20 tysięcy złotych. Cała ta kwota wpłynie na konto Klaudii Kamińskiej – powiedział Łukasz Pietrzak ze Stowarzyszenia Innovacja. – Obiecuję, że to jeszcze nie koniec naszych działań.

Cieszę się, że zorganizowania przez nas impreza przyniosła ponad 20 tysięcy złotych. Cała ta kwota wpłynie na konto Klaudii Kamińskiej – powiedział Łukasz Pietrzak ze Stowarzyszenia Innovacja. – Obiecuję, że to jeszcze nie koniec naszych działań.

Przed koncertem i po jego zakończeniu odbywała się licytacja gadżetów sportowych i artystycznych. Niektóre uzyskały imponujące ceny – za winylową płytę Bednarka wylicytowano aż 350 złotych. Przedmioty, które nie znalazły jeszcze swoich nabywców, niebawem trafią na Allego.

Największą atrakcją wtorkowego wieczoru w auli Zespołu Szkół Centrum Edukacji był jednak koncert formacji Bednarek. Kamil Bednarek zaśpiewał w Płocku utwory, które są doskonale znane jego fanom: „Dni, których nie znamy”, „Cisza” czy „Ska” oraz zaśpiewany wraz ze Staffem „Chwile jak te” porwały wszystkich do nieskrępowanej zabawy.

Chociaż wiele osób pojawiło się w auli Centrum Edukacji przy Kobylińskiego, aby posłuchać Kamila Bednarka i poskakać przy taktach jego muzyki, sam artysta wielokrotnie przypominał, jaki jest podstawowy cel koncertu. Ludzie bawili się doskonale, a przy okazji pokazali, że mają wielkie serca.

Gdy skończył się koncert, Kamil Bednarek na ręce taty Klaudii przekazał wielkiego misia dla dziewczynki. Później zaś rozdał niezliczoną liczbę autografów, pozując przy okazji do pamiątkowych zdjęć.

– Mimo sukcesu, bo tak trzeba określić pozyskanie ponad 20 tysięcy złotych, wciąż potrzeba jeszcze wielu pieniędzy, bo kuracja, którą Klaudia Kamińska ma przejść we Włoszech, kosztuje ponad 160 tysięcy euro – przyznał Łukasz Pietrzak. – Mam nadzieję, że uda się nam zebrać całą potrzebną sumę.

Przypominamy też, że cały czas można wpłacać pieniądze na leczenie dziewczynki i wysyłać SMS na specjalną linię udostępnioną przez Caritas. Wystarczy wysłać sms na numer 72052 o treści KLAUDIA (koszt to 2,46 zł z VAT).

Pieniądze dla Klaudii można wpłacać na konto: Fundacja Dzieciom "Zdążyć z Pomocą", ul. Łomiańska 5, 01-685 Warszawa, Bank BPH SA Oddział w Warszawie, 15 1060 0076 0000 3310 0018 2615. Z dopiskiem "24641 Kamińska Klaudia - darowizna i pomoc na ochronę zdrowia".

Co słychać u Klaudusiu, czyli wieści ze szpitala możecie śledzić na

Czytaj też:

Fot. organizatorzy koncertu

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE