Reklama

Będą warsztaty kontroli emocji dla rodziców. Tym razem on-line

Opublikowano:
Autor:

Będą warsztaty kontroli emocji dla rodziców. Tym razem on-line - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Mazowieckie Samorządowe Centrum Doskonalenia Nauczycieli organizuje warsztaty w ramach programu "eMOCje w Twórczości". Tym razem będą one skierowane do rodziców. Eksperci podpowiedzą jak kontrolować stres i przekazywać dobre emocje dzieciom.

Mazowieckie Samorządowe Centrum Doskonalenia Nauczycieli organizuje warsztaty w ramach programu "eMOCje w Twórczości". Tym razem będą one skierowane do rodziców. Eksperci podpowiedzą jak kontrolować stres i przekazywać dobre emocje dzieciom.

Czas pandemii koronawirusa to czas trudny dla wszystkich. Nie tylko dla dorosłych, ale także dzieci. W tych pandemicznych chwilach często towarzyszą złe emocje - martwimy się o zdrowie,  pracę, przyszłość. Emocje przenoszą się na najmłodszych. Dzieci dostrzegają, że nagle mama i tata mają mniej chęci na zabawę, są podirytowani i zdenerwowani.

- Często cały mały świat staje na głowie - mówi Małgorzata Gasik, koordynator projektu "eMOCje w Twórczości". - Ta złość i frustracja udziela się naszym dzieciom. Często one nie wiedzą jak odnaleźć się w tej sytuacji, a my nie możemy im pomóc, bo sami tego nie wiemy - dodaje.

W związku z tym MSCDN wydział w Płocku zaprasza wszystkich rodziców na warsztaty. Te odbędą się listopadzie w formule on-line. W ramach warsztatów ''Spokojnie! To tylko eMOCje, czyli jak pomóc dziecku odnaleźć się w pandemicznej rzeczywistości'' eksperci odpowiedzą na wszelkie pytania związane z tematem zajęć. 

- W wirtualnym spotkaniu wezmą udział Elżbieta Lemańska i Aneta Przedlacka, specjalistki z wieloletnim doświadczeniem w pracy z dziećmi i młodzieżą - przekonuje Gasik. - Podczas tego spotkania będziemy rozwiewać wszelkie wątpliwości. Ekspertki będą odpowiadać na pytania z czatu, odniosą się także do zagadnień, które można do nas już teraz przesyłać mailem - wyjaśnia.

Zgłoszenia udziału i pytania można wysyłać na adres malgorzata.gasik@mscdn.edu.pl lub przez wiadomość na profilu MSCDN Płock na Facebooku. Warsztaty odbędą się 10 listopada w godz. 16.30-18.00. Wziąć w nich udział może każdy.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE