Reklama

Reklama

Będą szukać pomysłów na kolejne zaniedbane osiedle

Opublikowano: 13 marca 2017 14:05
Autor:

Będą szukać pomysłów na kolejne zaniedbane osiedle - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości To jedno z najbardziej zdegradowanych osiedli w Płocku. Jego mieszkańcy nie ukrywają rozgoryczenia, od dawna także wypominają prezydentowi niedostatki i wieloletnie zaniedbania. Prezydent zdecydował, że najwyższy czas na konsultacje społeczne w sprawie opracowania koncepcji zagospodarowania terenu.

Reklama

To jedno z najbardziej zdegradowanych osiedli w Płocku. Jego mieszkańcy nie ukrywają rozgoryczenia, od dawna także wypominają władzom miasta niedostatki i wieloletnie zaniedbania. Prezydent zdecydował, że najwyższy czas na konsultacje społeczne w sprawie opracowania koncepcji zagospodarowania terenu. 

Rok temu zarządzono podobne konsultacje na osiedlu Dobrzyńska, a teraz od 25 marca rozpoczną się konsultacje społeczne dla mieszkańców ze Skarpy w sprawie opracowania dokumentu pt. „Koncepcja zagospodarowania osiedla Skarpa w Płocku”. Konsultacje społeczne będą polegały na wyrażeniu opinii, złożeniu uwag, wniosków i propozycji w zakresie objętym przedmiotem konsultacji. Zaproszenia na spotkania zostaną skierowane do wszystkich zainteresowanych mieszkańców Płocka, podmiotów gospodarczych, organizacji pozarządowych, właścicieli nieruchomości.

Konsultacje, jak czytamy w zarządzeniu prezydenta, potrwają do 26 maja (jeszcze nie podano dokładnego harmonogramu). Przypomnijmy, że poza osiedlami Dobrzyńska i Skarpa, wyodrębniono inne, wymagające zmian, zdegradowane podobszary: osiedle Kolegialna, Stare Miasto, Tysiąclecia, jak również Pradolinę Wisły i Radziwie.  

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (15)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.