Reklama

Będą szukać chętnych do znanego programu telewizyjnego

Opublikowano:
Autor:

Będą szukać chętnych do znanego programu telewizyjnego - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Tym razem odcinek TVN-owskiego programu "Ugotowani" będzie nagrywany w Płocku i okolicach. Redakcja szuka chętnych do udziału w programie.

Tym razem odcinek TVN-owskiego programu "Ugotowani" będzie nagrywany w Płocku i okolicach. Redakcja szuka chętnych do udziału w programie.

To program dla tych, którzy kochają gotować, ale nie robią tego zawodowo, tylko z pasji. W każdym odcinku czworo nieznających się osób z jednego miasta spotyka się przy jednym stole. Każdy z uczestników musi przygotować kolację i poddać ją - czasami krytycznej - ocenie innych. Do udziału w programie zwykle zaprasza się osoby z różnych środowisk, o różnych zawodach i niecodziennych zainteresowaniach, których łączy kulinarna pasja. Zwycięzca odcinka otrzymuje 5 tys. zł. 

Tym razem program będzie nagrywany z udziałem mieszkańców Płocka i okolic. Zgłosić się do udziału można za pomocą formularza na stronie www.ugotowani.tvn.pl lub wysyłając swoje imię, nazwisko i numer kontaktowy na: e.stepnowska@tvn.pl.

Pierwszy etap to rozmowa telefoniczna ze wszystkimi kandydatami, potem czas na casting w Płocku, czyli spotkanie w domu kandydata z osobą z redakcji, podczas której zaplanowano rozmowę przed kamerą oraz krótkie gotowanie. W castingu wyłonionych zostanie czworo uczestników, z którymi zostanie nagrany program. Casting zaplanowano w dniach 6-9 lutego 2017. 

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE