Reklama

Będą szkolić na przewodników po Płocku

Opublikowano:
Autor:

Będą szkolić na przewodników po Płocku - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości W 2015 roku chętnych mieli sporo, więc postanowili zorganizować drugą edycję. I oto od marca kolejna grupa śmiałków będzie zgłębiała ciekawostki związane z zabytkami, historią miasta i pozna tajniki zawodu, aby zostać certyfikowanym przewodnikiem turystycznym.

W 2015 roku chętnych mieli sporo, więc postanowili zorganizować drugą edycję. I oto od marca kolejna grupa śmiałków będzie zgłębiała ciekawostki związane z zabytkami, historią miasta oraz pozna tajniki zawodu, aby zostać certyfikowanym przewodnikiem turystycznym.

Kurs organizuje Płocka Lokalna Organizacja Turystyczna. Poszukuje 30 osób powyżej 18 roku życia. Dodatkowym atutem kandydatów jest znajomość języków obcych, chociaż przyda się także poczucie humoru, a nawet umiejętność niekonwencjonalnego podejścia do tematu, które pomoże zdobyć uwagę słuchaczy.

Już można się zgłaszać. Cały kurs ma składać się z trzech modułów, teoretycznego (40 godzin), wizyt w obiektach z turystycznego szlaku (osiemnaście trzygodzinnych wizyt) oraz praktycznego (12 godzin). Całość potrwa cztery miesiące i zostanie zakończona egzaminem z teorii i praktyki.

Częściowe dofinansowanie na projekt pochodzi z budżetu miasta. Kurs jest jednak płatny, to 550 zł od osoby. - Płocka Lokalna Organizacja Turystyczna, jako organizacja pożytku publicznego, nie będzie czerpać korzyści finansowych z tego zadania – wyjaśniają organizatorzy. - Opłaty, które uczestnicy będą musieli wnieść, pokryją koszty szkolenia. W ramach kursu każdy z uczestników otrzyma dodatkowe materiały pomocne w utrwalaniu wiedzy, a po zdanym egzaminie certyfikat potwierdzający zdobytą wiedzę i umiejętności.

Chętni powinni zgłaszać się pod numerem telefonu 24 367-19-44 lub mailowo na adres [email protected]

Fot. Oprowadzanie "z duchami' po Małachowiance - Szymon Łabiński/Portal Płock, spacer po płockich nekropoliach - Karolina Burzyńska/Portal Płock

 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE