Reklama

Aż trzy protesty. Kierowcy, spodziewajcie się utrudnień

Opublikowano:
Autor:

Aż trzy protesty. Kierowcy, spodziewajcie się utrudnień - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Trzy marsze protestacyjne mają przejść w poniedziałek i wtorek ulicami Płocka. Kierowcy mogą się w związku z tym spodziewać utrudnień w ruchu.

Trzy marsze protestacyjne mają przejść w poniedziałek i wtorek ulicami Płocka. Kierowcy mogą się w związku z tym spodziewać utrudnień w ruchu.

W poniedziałek swój marsz zapowiedziały inicjatorki protestu "Nie składamy parasolek". Tym razem nie chodzi już tylko o zmiany w ustawie zaostrzającej prawo antyaborcyjne, ale - jak czytamy w opisie akcji - również sprzeciw wobec „uprzywilejowania Kościoła katolickiego”, planowanej przez rząd reformie oświaty, a nawet religii w szkole.

[ZT]13492[/ZT]

Protestujący spotkają się o 16.30 przy Stanisławówce i przejdą Jachowicza, Nowym Rynkiem, Tumską, Kolegialną, Misjonarką, Kościuszki pod ratusz. Planowane zakończenie to godz. 18.30. W tym czasie kierowcy mogą spodziewać się utrudnień w ruchu.

[ZT]13493[/ZT]

We wtorek płocczanie skrzykujący się w sieci zamierzają protestować przeciwko „niewystarczającej polityki zdrowotnej PKN Orlen dla mieszkańców Płocka”. Aby pokazać koncernowi swoje niezadowolenie zamierzają przemaszerować od Starego Rynku przez Bielską, Tysiąclecia, Łukasiewicza na pl. Celebry Papieskiej. Marsz zaplanowano w godzinach 16.00-18.30.

[ZT]13564[/ZT]

Swoją kolejną demonstrację na ten dzień, tyle że na godzinę 14.00 przed ratuszem zapowiedział również Stefan Karczewski z firmy InBud. Na bilbordach, które można zobaczyć w Płocku, zapowiada, że żąda „ustąpienia prezydenta i jego popleczników”.

[ZT]13439[/ZT]

 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE