Reklama

Aż 50 zarzutów dla trzech mężczyzn

Opublikowano:
Autor:

Aż 50 zarzutów dla trzech mężczyzn - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Trzej mężczyźni, którzy pod koniec października 2013 roku zostali zatrzymani w związku z kradzieżą trzech samochodów, usłyszeli we wtorek 25 lutego aż 50 zarzutów.

Trzej mężczyźni, którzy pod koniec października 2013 roku zostali zatrzymani w związku z kradzieżą trzech samochodów, usłyszeli we wtorek 25 lutego aż 50 zarzutów.

Pod koniec października 2013 roku dyżurny policji otrzymał informację od zaniepokojonego mieszkańca jednego z płockich osiedli. Na miejscu zdarzenia zatrzymanych zostało trzech mężczyzn, podejrzewanych o kradzież trzech aut. Dwaj płocczanie – 29- i 18-latek zostali tymczasowo aresztowani, a wobec 28-latka z powiatu płockiego zastosowany został dozór policyjny.

Sprawa od początku miała charakter rozwojowy. Policja odzyskała trzy skradzione pojazdy i wiele przedmiotów skradzionych przez trójkę podejrzanych. Dowody, którymi początkowo dysponowała policja, były wystarczające, aby postawić zatrzymanym zarzuty dokonania około 30 włamań i kradzieży na terenie Płocka.

Policjanci ustalili jednak, że lista przestępstw na tym się nie kończy. Zebrali materiały dowodowe świadczące o dokonanych przez złodziejską trójkę włamaniach do samochodów i garaży oraz o kradzieżach. Sporządzony w wyniku policyjnego śledztwa akt oskarżenia obejmuje łącznie 50 zarzutów dotyczących włamań i kradzieży.

Przestępcy w większości przypadków działali wspólnie, chociaż 19-latek działał również sam. On też ma najwięcej, bo aż 42 zarzuty włamań i kradzieży. Akt oskarżenia, który trafił do prokuratury, wkrótce przesłany zostanie do Sądu Rejonowego w Płocku.

Fot. Archiwum KMP Płock

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE