Reklama

Awaria, ulica nieprzejezdna do niedzieli

Opublikowano:
Autor:

Awaria, ulica nieprzejezdna do niedzieli - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Od piątku wieczorem do późnych godzin wieczornych w niedzielę nie będzie można przejechać Dobrzyńską na odcinku od skrzyżowania z Medyczną do Ronda Grabskich. Wszystkiemu winna awaria sieci ciepłowniczej.

Od piątku wieczorem do późnych godzin wieczornych w niedzielę nie będzie można przejechać Dobrzyńską na odcinku od skrzyżowania z Medyczną do Ronda Grabskich. Wszystkiemu winna awaria sieci ciepłowniczej.

Jak zawiadamia Konrad Kozłowski z biura prasowego Ratusza, doszło do awarii magistrali sieci ciepłowniczej zasilającej szpital na Winiarach, a ponieważ magistrala przebiega w rejonie skrzyżowania Medycznej i Dobrzyńskiej, do czasu gdy Fortum upora się z awarią, trzeba liczyć się z utrudnieniami. Fragment Dobrzyńskiej (droga wojewódzka nr 559) od skrzyżowania z Medyczną do Ronda Grabskich, czyli do ulic Gałczyńskiego i Na Skarpie będzie wyłączony z ruchu od godz. 18.00 w piątek do późnych godzin wieczornych w niedzielę.

Wyłączonym odcinkiem będą mogły przejechać tylko autobusy, służby miejskiej i pojazdy uprzywilejowane, pozostali muszą wybierać objazdy:

- dla jadących do centrum od strony Lipna, a także od skrzyżowania z ulicą Zglenickiego wyznaczono objazd ulicami: Medyczna - Szpitalna - Kazimierza Wielkiego,

- jadący od strony centrum w kierunku Winiar i na Lipno (drogą 559) korzystać będą z objazdu ulicami Dobrzyńska - Kazimierza Wielkiego - Szpitalna-Medyczna.

Za zapewnienie bezpieczeństwa ruchu drogowego i oznakowanie dotyczące objazdów odpowiada właściciel sieci ciepłowniczej, czyliu Fortum Power and Heat Polska.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE