Reklama

Autobusy będą zatrzymywać się na innych przystankach

Opublikowano:
Autor:

Autobusy będą zatrzymywać się na innych przystankach - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości W związku z przebudową ul. Bielskiej nastąpi zmiana w organizacji przystanków dla niektórych linii autobusowych. Tymczasowa organizacja wprowadzana jest na ok. miesiąc.

W związku z przebudową ul. Bielskiej nastąpi zmiana w organizacji przystanków dla niektórych linii autobusowych. Tymczasowa organizacja wprowadzana jest na ok. miesiąc. 

Przebudowa Bielskiej wiąże się z zamknięciem dla ruchu pętli na cmentarzu komunalnym. Autobusy linii 4, 15 i 24 będą odjeżdżać z innego przystanka. Kursy zmierzające w stronę centrum miasta będą rozpoczynały się od tymczasowego przystanka, zlokalizowanego ok. 50 metrów dalej. Dla linii 4 i 15 będzie to także przystanek końcowy. 

- Autobusy linii 24 jadące z Brochocina odjeżdżać będą z przystanku tymczasowego na parkingu za pętlą, a następnie zatrzymywać się będą na przystanku zastępczym na ul. Bielskiej ok. 50 m przed skrzyżowaniem z ul. Sierpecką - czytamy w komunikacie.

Na tym samym przystanku zatrzymywać się będą zmierzające w stronę centrum miasta autobusy linii 110 i 122.

Ostatnią linią, której dotyczą zmiany, jest linia 111. Autobusy jadące w stronę Starych Proboszczewic będą miały tymczasowy przystanek za przejazdem kolejowym.  przy ul. Sierpeckiej. W odwrotną stronę będą zatrzymywać się na tymczasowym przystanku, umieszczonym ok. 100 metrów przed przejazdem kolejowym. 

Nowa organizacja będzie obowiązywać od piątku 29 września od 8:00. 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE