Reklama

Autobus się spóźnia? Sprawdź w komórce

Opublikowano:
Autor:

Autobus się spóźnia? Sprawdź w komórce - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Takie przejścia ma za sobą chyba każdy pasażer - albo zziębnięty czekał na przystanku, pomstując na spóźniający się autobus i żałując, że wyszedł wcześniej, albo odwrotnie - wyszedł na przystanek na czas, a autobus właśnie w najlepsze znikał za zakrętem. Komunikacja Miejska ma na to radę.

Takie przejścia ma za sobą chyba każdy pasażer - albo zziębnięty czekał na przystanku, pomstując na spóźniający się autobus i żałując, że wyszedł wcześniej, albo odwrotnie - wyszedł na przystanek na czas, a autobus właśnie w najlepsze znikał za zakrętem. Komunikacja Miejska ma na to radę.

Jak poinformowała Anna Kicińska, rzeczniczka Komunikacji Miejskiej, dzięki nowej, bezpłatnej aplikacji udostępnionej pasażerowie będą mogli sprawdzić w komórce nieprzewidziane opóźnienia czy przyspieszenia kursów.

Z aplikacji myBus online mogą korzystać ci, którzy mają smartfony z systemem Android. Została ona przygotowana z myślą o tych, którzy jeżdżą autobusami codziennie i tych, którzy korzystają z transportu miejskiego okazjonalnie. - Oprócz tradycyjnego rozkładu jazdy, czyli tzw. tabliczki przystankowej, aplikacja potrafi wyświetlać najbliższe odjazdy w formie tzw. tablicy najbliższych odjazdów, na podstawie danych uzyskanych ze śledzenia pojazdów przez system GPS - wyjaśnia Anna Kicińska. - Dzięki temu uzyskujemy znacznie dokładniejszą godzinę pojawienia się pojazdu na przystanku, uwzględniającą nieprzewidziane opóźnienia czy przyspieszenia kursów.

Poniżej link z instrukcją do pierwszego uruchomienia aplikacji:

http://www.taran.com.pl/mybusonline/?pl/instruction

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE