Reklama

Auto wypadło z drogi i dachowało [FOTO]

Opublikowano:
Autor:

Auto wypadło z drogi i dachowało [FOTO] - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Druhowie z Ochotniczej Straży Pożarnej twierdzą, że dzisiejsze zdarzenie, do którego doszło na ul. Płockiej w Słubicach, wyglądało bardzo poważnie. - Samochód osobowy leżał na dachu i znajdował się na przydrożnym zajeździe przystanku autobusowego.

Druhowie z Ochotniczej Straży Pożarnej twierdzą, że dzisiejsze zdarzenie, do którego doszło na ul. Płockiej w Słubicach, wyglądało bardzo poważnie. - Samochód osobowy leżał na dachu i znajdował się na przydrożnym zajeździe przystanku autobusowego - relacjonują.

Na szczęście okazało się, że w samochodem jechał tylko kierowca i zdołał opuścić pojazd przed przybyciem druhów z Ochotniczej Straży Pożarnej ze Słubic.

Strażacy zabezpieczyli miejsce zdarzenia. W tym czasie dojechała policja, a także pogotowie ratunkowe i wozy Państwowej Straży Pożarnej. A jak dodają druhowie z OSP, samochód - po podjętej przez policjantów decyzji - postawiono ponownie na koła, odłączono akumulator i dokonano sorpcji płynów, następnie auto zabrano na jedną z okolicznych posesji.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE