Reklama

Auto leżało na boku. W środku był uwięziony mężczyzna [FOTO]

Opublikowano:
Autor:

Auto leżało na boku. W środku był uwięziony mężczyzna [FOTO] - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Kiedy na miejsce dotarli strażacy, zobaczyli jak samochód podtrzymują przyjezdni, aby z powodu uszkodzeń pojazd nie przewrócił się na dach.

Kiedy na miejsce dotarli strażacy, zobaczyli jak samochód podtrzymują przyjezdni, aby z powodu uszkodzeń pojazd nie przewrócił się na dach. 

Do tego zdarzenia doszło w minioną sobotę w miejscowości Bończa (gmina Słubice). Z niewyjaśnionych przyczyn kierujący audi, poruszając się od strony Płocka w kierunku Słubic, zjechał z drogi i dachował w przydrożnym polu.

Strażacy z OSP Gąbin otrzymali dyspozycje z SK KM Państwowej Straży Pożarnej w Płocku o godz. 8.35. Na miejsce przybył również zastęp z OSP Słubice, kolejne dwa zastępy dojechały z Płocka.

Samochód leżał na boku, w środku znajdował się jeden przytomny mężczyzna. Strażacy wspólnie ustabilizowali pojazd korzystając z drabin nasadkowych i rozpieracza kolumnowego. Konieczne było użycie narzędzi hydraulicznych.

- Jednocześnie odcięto akumulator oraz wykonano zabezpieczenie działań linią szybkiego natarcie z GBA OSP Słubice ze względu na ulatniający się z pojazdu gaz LPG – informują strażacy z OSP Gąbin. - Poszkodowanego wydobyto na deskę ortopedyczną i przekazano Pogotowiu Ratunkowemu.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE