Reklama

Aukcje. Jest nawet miniauto z filmu o 007

Opublikowano:
Autor:

Aukcje. Jest nawet miniauto z filmu o 007 - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Wielkiej Orkiestrze Świątecznej Pomocy towarzyszą licytacje w serwisie aukcyjnym. Można zostać aktorem lub aktorką, pójść na wycieczkę z przewodnikiem, zdobyć miniaturowe auto Jamesa Bonda lub dołączyć do domowej biblioteki biografię znanej płockiej kapeli.

Wielkiej Orkiestrze Świątecznej Pomocy towarzyszą licytacje w serwisie aukcyjnym. Można zostać aktorem lub aktorką, pójść na wycieczkę z przewodnikiem, zdobyć miniaturowe auto Jamesa Bonda lub dołączyć do domowej biblioteki biografię znanej płockiej kapeli.

O tym, co podarowali m. in. prezydent Płocka i marszałek już pisaliśmy. Podwójne zaproszenie, które przekazał prezydent Andrzej Nowakowski, na Mistrzostwa Europy w Piłce Ręcznej Mężczyzn (za 1 tys. zł) wciąż nie znalazło właściciela.

Poza dotychczasowymi ofertami są też nowe, jak spacer po Płocku z przewodnikiem Płockiej Lokalnej Organizacji Turystycznej (od 150 zł) lub udział w kolejnej Szopce noworocznej wspólnie ze znanymi płocczanami, politykami, ludźmi kultury czy dziennikarzami, organizowanej przez posłankę Elżbietą Gapińską (od 100 zł). Przedstawienie odbędzie się 26 lutego. Na licytację przeznaczono także albumy „Stanisław Płuciennik. Linoryty i autocynkografie do roku 2012” oraz „Blondynka”. Ten drugi zawiera także autografy aktorów kojarzonych z polskim serialem. Na aukcję trafiła również za sprawą posłanki Gapińskiej Konstytucja RP z autografem Małgorzaty Kidawy-Błońskiej.

Gdyby ktoś marzył o odpoczynku poza domem, wśród wystawionych przedmiotów znajdziemy też siedem bonów wakacyjnych (wartych 100 i 250 zł). Hotel Petropol zaproponował także miłą opcję w postaci walentynkowej kolacji dla dwojga. Do zgarnięcia jest voucher warty 200 zł (licytacja od 91 zł). Na innej aukcji wyszukamy także tańszy voucher (licytacja od 61 zł) o wartości 100 zł do wykorzystania do 31 kwietnia 2016 roku w restauracjach „Karczma pod Strzechą”, „Browar Tumski” lub w kawiarni „Agrafka” w Płocku.

Do akcji podłączyli się ponownie piłkarze nożni z Wisły Płock. Tym razem zaproponowali plakat z autografami zawodników z drużyny. Straż Miejska tradycyjnie przekazała dobrze nam znaną maskotkę Lwa Honorka oraz zestaw gadżetów. Swoje gadżety w postaci biografii z autografem, kilku zegarów i koszulek udostępnił płocki zespół Farben Lehre. Do sprzedaży trafił miniaturowy Ford Ka na podobieństwo tego znanego z filmu „007 Quantum of Solace” (licytacja od 10,50 zł, już są pierwsi chętni), którym jeździł na planie zdjęciowym najbardziej znany na świecie agent Jej Królewskiej Mości, James Bond. Fani motoryzacji mogą tę produkcję kojarzyć chociażby ze stratą Astona Martina DBS. W trakcie deszczu kaskader jechał około 200 km/h, wpadł w poślizg i w rezultacie zniszczył barierkę i zwodował warte ćwierć miliona dolarów auto. Decydując się na udział w aukcji na rzecz WOŚP, musimy mieć na względzie fakt, że „podczas pogoni za złoczyńcami samochód stracił przednią szybę”.

Jest też propozycja dla miłośników fotografii. Arek Gmurczyk, prezes Płockiej Grupy Fotograficznej, zaoferował sesję zdjęciową w plenerze lub w studio (od 500 zł). Uwaga! Szczegóły są do omówienia, ponieważ zdjęcia nie muszą odbywać się w Płocku.

Wszystkie aukcje dostępne są w serwisie Allegro. W trakcie 24. Finału w Orlen Arenie zaplanowano także licytację tortu.

Czytaj też:

Zobaczcie .

Fot. Tomasz Miecznik / Portal Płock

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE