Reklama

Audioriver chce wrócić w przyszłym roku. Ogłosili nową datę

Opublikowano:
Autor:

Audioriver chce wrócić w przyszłym roku. Ogłosili nową datę - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości W 2020 roku największa impreza w Płocku na pewno się nie odbędzie. Organizatorzy mają jednak nadzieję, że wrócą w 2021 roku. Ogłoszenie daty festiwalu ponad rok wcześniej to sytuacja bez precedensu.

W 2020 roku największa impreza w Płocku na pewno się nie odbędzie. Organizatorzy mają jednak nadzieję, że wrócą w 2021 roku. Ogłoszenie daty festiwalu ponad rok wcześniej to sytuacja bez precedensu. 

Jak podkreślają organizatorzy Audioriver, wszystkie zakupione karnety zachowują ważność na XV edycję, która odbędzie się jednak 23-25 lipca 2021 roku. Tak przynajmniej zakładają. 

- Podjęliśmy trudną decyzję o odwołaniu tegorocznej edycji w momencie finalizacji wielu kwestii dotyczących festiwalu. Kończyliśmy proces planowania produkcji i projektów scen, za chwilę mieliśmy rozpocząć następny etap komunikacji programu dodatkowego, a program główny festiwalu był gotowy prawie w 100%. Obecnie kontynuujemy wszystkie działania, żeby zorganizować dla naszej publiczności najlepszą do tej pory edycję Audioriver. Chcemy wszystkim i każdemu z osobna podziękować za 15 lat niesamowitych wspomnień, a także wsparcie, które otrzymaliśmy w ostatnich tygodniach. Wiele osób zadeklarowało, że zachowa swoje karnety, inni pytali o możliwość kupienia wejściówek na przyszły rok już teraz. Dlatego pierwsza pula biletów będzie dostępna w dokładnie tej samej cenie, na której zamknęliśmy sprzedaż na Audioriver 2020 - mówi Piotr Orlicz-Rabiega, szef festiwalu Audioriver. 

Jak dodaje, przygotowuje dla fanów niespodziankę. 

A już za kilka dni ruszy sprzedaż karnetów na XV edycję festiwalu. Od 4 maja do 13 grudnia 2-dniowy karnet będzie kosztował 320 złotych, a 3-dniowy 400 złotych. 

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE