Reklama

Audioriver 2013 z szansą na rekord [FOTO]

Opublikowano:
Autor:

Audioriver 2013 z szansą na rekord [FOTO] - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Ponad 20 tysięcy osób może przewinąć się przez płocką plażę podczas tegorocznej edycji Festiwalu Świata Niezależnego. To rekord tej imprezy.

Ponad 20 tysięcy osób może przewinąć się przez płocką plażę podczas tegorocznej edycji Festiwalu Świata Niezależnego. To rekord tej imprezy.

Organizatorzy mieli nadzieję na wysoką frekwencję. Nie spodziewali się jednak, że zanim rozpocznie się impreza, zabraknie biletów na jeden z jej dni. A tak właśnie stało się z wejściówkami na sobotę. Ich brak sprawił, że należało ze sprzedaży wycofać również karnety dwudniowe.

Ale Audioriver, to nie tylko wydarzenia na plaży, ale również to wszystko, co dzieje się na Starym Rynku.

Tam właśnie już kilka dni temu pojawiły się namioty, które w piątkowy poranek zaczęły zapełniać się pierwszymi stoiskami. Podobnie jak na Reggaelandzie, również i tutaj kupić można przeżywając prawdziwy renesans płyty winylowe.

Swój namiot na Starym Rynku ustawiła także Akademia Menadżerów Muzycznych. Jej przedstawiciel poprowadzi w sobotę jeden z wykładów Warsztatów Muzycznych Audioriver. Ci, którzy z różnych względów nie będą mogli pojawić się na spotkaniu w ratuszu, o działalności AMM dowiedzieć się mogli już w piątek.

Jedną z ciekawostek był namiot promujący Urodziny Miasta Katowice, które odbywać się mają we wrześniu. Zdecydowanie największym powodzeniem cieszyły się jednak Afrodyta i ustawiona nieopodal małej sceny kurtynka wodna.

Sporo osób zdecydowało się na szukanie ochłody w fontannie. Inni woleli stanąć w bezpośrednim sąsiedztwie kurtynki wodnej. Jedni i drudzy z chęcią słuchali płockiego debiutu duetu Tip Top, dla którego możliwość występu na Independent Market Stage była nagrodą w konkursie zorganizowanym przez portal Muzzo.pl.

Fot. Tomasz Paszkiewicz

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE