Reklama

Asset managment - co to jest?

Opublikowano:
Autor:

Asset managment - co to jest? - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Dysponujesz kapitałem i myślisz co z nim zrobić? Zastanawiasz się, jak pomnożyć środki - a jednocześnie nie zawsze masz czas, aby pilotować swoje inwestycje? Masz dosyć lokaty bankowych, kont oszczędnościowych i obligacji skarbowych?

Dysponujesz kapitałem i myślisz co z nim zrobić? Zastanawiasz się, jak pomnożyć środki - a jednocześnie nie zawsze masz czas, aby pilotować swoje inwestycje? Masz dosyć lokaty bankowych, kont oszczędnościowych i obligacji skarbowych?

Chyba mamy coś, co może Cię zainteresować

Oszczędzanie i zarabianie nigdy nie jest sprawą prostą. Nawet jeśli mamy przed sobą perspektywę wysokich zysków - to nie zawsze mamy czas, aby „chuchać i dmuchać” na inwestowane pieniądze. Te jednak potrzebują zarówno naszej uwagi, jak i opieki oraz troski. Nie każdy z nas ma możliwość skupić się na swoich pieniądzach tak bardzo, jak wymaga tego sytuacja.  Zaś brak troski i zaangażowania bywa kosztowny.

Co można zrobić?

Przede wszystkim trzeba pomyśleć o usłudze asset management - czyli zarządzaniu aktywami. Taka usługa, wbrew pozorom, wcale nie jest czymś z pogranicza czarnej magii. To prosta sprawa, która polega na tym, że firma przejmuje obowiązek zarządzania aktywami finansowymi zarówno klientów instytucjonalnych, jak i indywidualnych, aby osiągnąć to na co wszyscy liczymy – czyli ponadprzeciętne zyski.

Komu powierzamy środki?

Środki, które powierzymy ekspertom od rynku, są inwestowane w imieniu klienta z wykorzystaniem najlepszych i najlepiej sprawdzonych instrumentów finansowych. Dzięki temu podejściu możliwe jest zrealizowanie obietnicy „ponadprzeciętnych zysków”. Ludzie, którzy z ramienia przejmą zarządzanie Twoimi środkami są do tego świetnie przygotowani, mają wieloletnie doświadczenie w zarządzaniu „grubymi” portfelami swoich klientów, znają nie tylko dane rynkowe, ale również trendy, które decydują o możliwości zysku. Ta wiedza jest bezcenna i warto z niej korzystać. Zresztą wyniki asset management w wykonaniu Caspar Asset Management SA są dobrze udokumentowane i podane do szerokiej wiadomości (można je znaleźć na stronie firmy). Te wyniki mówią same za siebie.

Asset management – usługa, którą warto się zainteresować

Taka inwestycja zawsze jest poprzedzona rzetelną analizą rynków i giełd, zwłaszcza pod kątem naszych celów inwestycyjnych oraz czasu, który zamierzamy poświęcić na ich realizację. Jeśli dysponujesz środkami w wysokości 1 miliona złotych lub więcej, zdecydowanie warto się temu przyjrzeć.

Dowiedz się więcej na odpowiedniej stronie Caspar Asset Management SA.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE