Reklama

70 złotych za 12 godzin pracy, a na castingu tłum

Opublikowano:
Autor:

70 złotych za 12 godzin pracy, a na castingu tłum  - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości W Domu Darmstadt odbył się casting na statystów do serialu telewizji TVN "Pod powierzchnią". Serial będzie częściowo kręcony w Płocku.

W Domu Darmstadt odbył się casting na statystów do serialu telewizji TVN "Pod powierzchnią". Serial będzie częściowo kręcony w Płocku. 

Zdjęcia w Płocku zaczną się już 14 lipca, a w formularzu przedstawionym statystom wyszczególniono pięć dni zdjęciowych (14, 17, 21, 22 i 23 lipca). Jak ustaliliśmy, potrzebnych jest około 100 statystów. Na niedzielnym castingi tylko do 15:00 na liście zapisanych na casting było blisko 150 osób. 

- Bardzo interesuję się kinem i teatrem. Od kilku lat udzielam się na scenie, ale to mój pierwszy casting. Wcześniej nie miałam odwagi, a i w Płocku nie zdarza się to zbyt często - zdradza nam Ania. - Nie robię tego dla pieniędzy, a raczej dobrej zabawy i ciekawego doświadczenia.

Statyści w kwestionariuszu musieli podać swoje dane osobowe, ale też m.in. znaki szczególne, wzrost, wagę, kolor włosów, obwód pasa, bioder czy numer buta. 

Ile może zarobić statysta? Dzień zdjęciowy będzie trwał 12 godzin, a za każdy z nich statysta otrzyma 70 złotych. 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE