Reklama

2 potwierdzone przypadki COVID-19 w Płocku i powiecie [RAPORT SANEPIDU]

Opublikowano:
Autor:

2 potwierdzone przypadki COVID-19 w Płocku i powiecie [RAPORT SANEPIDU] - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Liczba osób ze stwierdzoną chorobą COVID-19 w Płocku i powiecie się nie zmienia. Na oddziale zakaźnym w Wojewódzkim Szpitalu Zespolonym hospitalizowane są 4 osoby, u których lekarze podejrzewają zakażenie koronawirusem SARS-CoV-2.

Liczba osób ze stwierdzoną chorobą COVID-19 w Płocku i powiecie się nie zmienia. Na oddziale zakaźnym w Wojewódzkim Szpitalu Zespolonym hospitalizowane są 4 osoby, u których lekarze podejrzewają zakażenie koronawirusem SARS-CoV-2. 

Państwowy Powiatowy Inspektor Sanitarny podał aktualne na piątek 3 kwietnia dane. Podkreślamy, że pod nadzorem płockiego Sanepidu znajduje się tylko Płock i powiat płocki. 

Nadal potwierdzone są 2 przypadki choroby COVID-19. Mężczyzna z Płocka i kobieta z powiatu płockiego nadal czują się na tyle dobrze, że leczeni są w domach. 

- Oba przypadki są nieustanie monitorowane przez służby sanitarne - zapewnia Sanepid. 

Na oddziale zakaźnym przebywają 4 osoby z Płocka i powiatu płockiego, u których lekarze podejrzewają zakażenie koronawirusem. 24 godziny wcześniej z tego powodu hospitalizowano 6 osób. Wywnioskować można więc, że 2 próbki okazały się negatywne. 

Liczba osób objętych obowiązkową kwarantanną domową jest stabilna. W piątek 3 kwietnia to 780 osób. 

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE