Teraz
+34°
Główna
Najnowsze
Logowanie
18:00
+32°
21:00
+23°
Starosto, a może by tak dymisja? [KOMENTARZ]
Starosta zabrał głos ws. jazdy pod wpływem alkoholu. Przyznał się, przeprosił, ale dymisji nie ma