Reklama

Zawodniczka Jutrzenki potrzebuje pomocy

Opublikowano:
Autor:

Zawodniczka Jutrzenki potrzebuje pomocy - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Sport U 13-letniej Małgosi Walczak wykryto chorobę zwaną boreliozą. Młoda szczypiornistka jest zawodniczką Jutrzenki Płock, niestety choroba uniemożliwiła jej treningi. Klub zorganizował akcję charytatywną mającą na celu zebranie środków na jej leczenie.

U 13-letniej Małgosi Walczak wykryto chorobę zwaną boreliozą. Młoda szczypiornistka jest zawodniczką Jutrzenki Płock, niestety choroba uniemożliwiła jej treningi. Klub zorganizował akcję charytatywną mającą na celu zebranie środków na jej leczenie.

Borelioza, którą po badaniach specjalistycznych stwierdzono na przełomie kwietnia i maja tego roku okazała się niestety bardzo poważna. Łódzcy lekarze z Centralnego Laboratorium Medycznego Synevo i Elmedic (Gabinet Biorezonansu) dokonali bardzo dokładnej analizy i szczegółowych badań, w których jednoznacznie stwierdzono, że odmiana tej choroby jest poważna.

MMKS Jutrzenka Płock dokłada wszelkich starań aby pomóc swojej podopiecznej. Koszt leczenia Małgosi wynosi 15 tys. złotych. Klub, prócz próśb o wpłatę na konto mamy szczypiornistki, zorganizował liczne aukcje, z których całkowity dochód zostanie przekazany na pomoc.

Na licytację trafiły między innymi koszulki. Chętni mogą pomóc kupując trykot FC Barcelony, w który grał Kamil Syprzak, czy też t-shirt z podpisem Roberta Lewandowskiego.

Pełna lista przedmiotów dostępna jest tutaj: 

Zbiórka na rzecz Małgosi zostanie przeprowadzona również na turnieju kibiców piłki ręcznej im. Tomka Kaszanka. 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE