Reklama

Wychowanek po sezonie odejdzie z klubu. Kierunek Hiszpania

Opublikowano:
Autor:

Wychowanek po sezonie odejdzie z klubu. Kierunek Hiszpania - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Sport Kontrakt Mateusza Piechowskiego wygasa z końcem sezonu i w czerwcu wychowanek Orlen Wisły odejdzie z klubu.

Kontrakt Mateusza Piechowskiego wygasa z końcem sezonu i w czerwcu wychowanek Orlen Wisły odejdzie z klubu. 

Mateusz Piechowski to wychowanek Wisły. Kołowy w tym sezonie dopiero wchodzi do gry - długo leczył kontuzję. Niestety, zawodnik nie porozumiał się z poprzednim zarządem w kwestii nowego kontraktu. Obecny wygasa z końcem obecnego sezonu. Cytowany przez oficjalną stronę Orlen Wisły Płock Piechowski zapewnia, że wiosną najpierw zwrócił się do płockiego klubu, jednak nie było zainteresowania. Wobec tego podpisał dwuletni kontrakt z hiszpańskim BM Logrono La Rioja.

- Otrzymałem wstępną propozycję z Hiszpanii wczesną wiosną – mówi Piechwski - Chciałem być jednak lojalny wobec klubu, ponieważ jestem jego wychowankiem, no i obowiązywał mnie kontrakt do końca sezonu 2017/18. Zwróciłem się do władz SPR-u, ale nie dostałem żadnej oferty dalszej współpracy. Musiałem myśleć o własnej przyszłości, o dalszym rozwoju. Skoro nie tu, w moim Płocku, to od następnego sezonu będę grał w Logrono.

Prezes Adam Wiśniewski zapewnia, że o sytuacji niedawnego kolegi z drużyny dowiedział się dopiero po objęciu stanowiska.

- Było już za późno, żeby cokolwiek zrobić. Dwuletni kontrakt Mateusz podpisał jeszcze w maju. Ale życzę mu wszystkiego dobrego w nowym klubie. Mam nadzieję, że będzie się rozwijał i kto wie, może jeszcze kiedyś do nas wróci? - mówi dla oficjalnej strony Wiśniewski.

Mateusz Piechowski do tej pory w barwach Orlen Wisły rozegrał łącznie 67 meczów i zdobył 88 bramek.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE