Reklama

Wisła przegrała z zimą i przekłada mecz

Opublikowano:
Autor:

Wisła przegrała z zimą i przekłada mecz - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Sport – Wysłaliśmy do PZPN-u pismo z prośbą o przełożenie meczu z Puławami na inny termin – poinformował Portal Płock Tomasz Marzec z płockiej Wisły.

– Wysłaliśmy do PZPN-u pismo z prośbą o przełożenie meczu z Puławami na inny termin – poinformował Portal Płock Tomasz Marzec z płockiej Wisły. Władze związku zgodziły się na naszą prośbę.

Niestety, koszmarnie długa zima po raz kolejny okazała się zwycięska w nierównym boju ze służbami technicznymi Wisły Płock. W środę na murawę miał wjechać ciężki sprzęt, ale gdy okazało się, że może zniszczyć główną płytę, podjęto decyzję o rezygnacji z jego użycia. – W czwartek rano odśnieżyliśmy pół boiska i czekaliśmy na efekty – poinformował nas Tomasz Marzec. – Po kilku godzinach odśnieżony plac wyglądał jak jedno wielkie bajoro.

Decyzja mogła być więc tylko jedna. Zarząd Wisły wysłał do Polskiego Związku Piłki Nożnej pismo z prośbą o przełożenie meczu na inny termin. Do prośby zostały dołączone prezentowane również u nas fotografie. Władze płockiego klubu zaproponowały, aby mecz odbył się 1 lub 22 maja.

Fot. Wisła Płock

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE