Reklama

Wakacje na wesoło. Trwają zapisy

Opublikowano:
Autor:

Wakacje na wesoło. Trwają zapisy - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Sport Twoje dziecko lubi piłkę ręczną i judo? Ma szansę wziąć udział w kilkudniowych, bezpłatnych zajęciach z trenerami z Jutrzenki Płock. Zapisy ruszyły wczoraj i potrwają do jutra, piątku. Warto się pospieszyć, bo jest tylko 45 miejsc.

Twoje dziecko lubi piłkę ręczną i judo? Ma szansę wziąć udział w kilkudniowych, bezpłatnych zajęciach z trenerami z Jutrzenki Płock. Zapisy ruszyły wczoraj i potrwają do jutra, piątku. Warto się pospieszyć, bo jest tylko 45 miejsc.

MMKS Jutrzenka Płock zaproponowała darmowe zajęcia dla dzieci w wieku  7-12 lat, które odbędą się  w dniach 6-10 lipca - w Gimnazjum nr 8, Centrum Sportowo-Rekreacyjnym Włodkowic oraz na Orlen Arenie.

Zajęcia sportowe (w godz. 9-12) obejmować będą naukę podstawowych zasad z zakresu przepisów i gry w piłkę ręczną i judo, a także szkolenie techniczne, rozwój ogólnofizyczny, naukę podstawowej terminologii z języka angielskiego wykorzystywanej w piłce ręcznej i judo, a także spotkania z byłymi i obecnymi zawodnikami SPR Wisły Płock oraz judoką - zapowiadają organizatorzy. - Zakres ćwiczeń dostosowany będzie do wieku, zdolności percepcyjnych i rozwoju fizycznego uczestników.

W części drugiej - rekreacyjnej (w godz. 12-15) zaplanowane są zajęcia m.in. w parku linowym, Happy Parku, a także wyjście do kina oraz do zoo. Wszyscy uczestnicy otrzymają okolicznościowe gadżety oraz pamiątkowe certyfikaty z ukończenia zajęć.  Codziennie dzieci mogą liczyć na minicatering oraz obiad.

Uczestnictwo w „Wakacjach na wesoło z piłką ręczną i judo” jest całkowicie darmowe, a dodatkowo wszyscy uczestnicy zostaną objęci grupowym ubezpieczeniem. Realizacja zadania została powierzona odpowiedzialnej i wykwalifikowanej kadrze pedagogicznej i trenerskiej, która wieloletni staż i niezbędne doświadczenie zawdzięcza prowadzeniu zajęć w płockich placówkach oświatowych i lokalnych ośrodkach szkolenia piłki ręcznej i judo. Na zakończenie projektu odbędzie się miniturniej piłki ręcznej i miniturniej judo w Orlen Arenie.

Każdy chętny rodzic musi wypełnić Formularz zgłoszeniowy, informacje pod adresem: wakacjenawesolo2015@o2.pl oraz pod numerem telefonu Sylwia Żelechowska – tel. 790-860-131.

Projekt „Wakacje na wesoło z piłką ręczną i judo ” uzyskał dofinansowanie w ramach programu „Wakacje w Płocku na wesoło”, sponsorzy to Orlen i Basell Orlen Polyolefins.

 

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE