Sukces młodego płocczanina w Białymstoku. Stanął na podium

Sukces młodego płocczanina w Białymstoku. Stanął na podium - Zdjęcie główne

SportW Międzynarodowym Turnieju Karate Kyokushin o Puchar Marszałka Województwa Podlaskiego w Białymstoku wzięło udział 230 zawodników z 25 klubów. Płocczanin stanął na podium dla zwycięzców.

Szymon Klimczewski jest zawodnik Płockiego Klubu Karate Kyokushinkai. 30 września to płocczanin w swojej kategorii okazał się najlepszy.

W trakcie mistrzostw odbywających się w Hali Sportowej Zespołu Szkół Rolniczych ul. Ks. Suchowolca, w kategorii kumite kadetów 12-13 lat do 40 kg, stoczył dwie zwycięskie walki i ostatecznie wywalczył pierwsze miejsce. Gratulujemy młodemu zawodnikowi ducha walki.