Reklama

Siódmiak zdradzi dzieciom swoje tajemnice

Opublikowano:
Autor:

Siódmiak zdradzi dzieciom swoje tajemnice - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Sport Zajęcia z badmintona, wioślarstwa i piłki nożnej. Trening piłki ręcznej z Arturem Siódmiakiem. Mecz gwiazd z udziałem byłych zawodników Wisły, biznesmenów i dziennikarzy. To atrakcje, które czekają na wszystkich, którzy pojawią się w Orlen Arenie w niedzielę 27 października o 10.30

Zajęcia z badmintona, wioślarstwa i piłki nożnej. Trening piłki ręcznej z Arturem Siódmiakiem. Mecz gwiazd z udziałem byłych zawodników Wisły, biznesmenów i dziennikarzy. To atrakcje, które czekają na wszystkich, którzy pojawią się w Orlen Arenie w niedzielę 27 października o 10.30.

Sportowe zajęcia dla młodzieży prowadzili już w Płocku Marcin Gortat i Marcin Możdżonek. Teraz przyszedł czas na Artura Siódmiaka. „Znakiem firmowym” wielokrotnego reprezentanta Polski w piłce ręcznej stał się legendarny rzut przez całe boisko w meczu Polska – Norwegia rozegranym podczas Mistrzostw Świata.

Idąc wzorem Marcina Gortata i Marcina Możdżonka, również Król Artur postanowił zorganizować zajęcia dla młodzieży. Już od pierwszej edycji cieszyły się one olbrzymią popularnością. Można mieć niemal stuprocentową pewność, że nie inaczej będzie również w Płocku, w którym na mecze szczypiorniaka przychodzi obecnie więcej ludzi niż na spotkania piłki nożnej.

Przygotowaniom do płockiej edycji „Artur Siódmiak Camp” poświęcona była konferencja prasowa. Wzięli w niej udział przedstawiciele dyscyplin, które będą reprezentowane podczas pierwszej części niedzielnego campu, a także wiceprezydent Roman Siemiątkowski i szef Orlen Areny Krzysztof Krakowski.

– W pierwszej części campu dzieci i rodzice będą mogli przyjrzeć się przede wszystkim treningowi wioślarskiemu, badmintonowemu i futbolowemu – mówił Artur Siódmiak. – Zaprosiliśmy przedstawicieli tych dyscyplin, które w Płocku mają wieloletnie tradycje i cieszą się sporą popularnością.

Druga, najważniejsza część niedzielnej imprezy to specjalistyczny trening piłki ręcznej, który poprowadzi sam Artur Siódmiak. Będzie on przeznaczony dla młodych adeptów handballu, którzy chcą poznać tajniki treningu i strategii oraz nowoczesne techniki w piłce ręcznej.

Najbardziej widowiskową częścią niedzielnej imprezy będzie Mecz Gwiazd. Wśród jego uczestników znajdą się między innymi byli zawodnicy Wisły Płock, przedsiębiorcy wspierający lokalny sport oraz przedstawiciele płockich mediów. Kapitanem jednego z zespołów będzie sam Artur Siódmiak.

– Wśród uczestników campu rozlosowane zostaną pamiątkowe piłki oraz koszulki reprezentacji Polski – zachęcał Artur Siódmiak.

Wiceprezydent Roman Siemiątkowski i prezes SPR Wisła Robert Raczkowski mówili o planach powstania w Płocku Akademii Piłki Ręcznej, która ma rozpocząć swoją działalność już w przyszłym roku.

– Młodzież ze szkół podstawowych i gimnazjalnych będzie mogła uczyć się szczypiorniaka pod okiem najlepszych trenerów – zapowiedział Robert Raczkowski. – Udział w naszym przedsięwzięciu zapowiedział trener pierwszego zespołu Manolo Cadenas. Rozmawiałem również z trenerem Michaelem Bieglerem, który zapowiedział wsparcie dla naszej inicjatywy.


Każdy, kto zechce, aby jego dziecko wzięło udział w sportowym spotkaniu z Królem Arturem, powinien zgłosić się mailowo pod adres zgloszenia@akademiapilkirecznej.pl. W treści zgłoszenia należy wpisać: imię i nazwisko dziecka; imię i nazwisko rodzica (opiekuna), rok urodzenia dziecka, telefon kontaktowy, miasto, w którym odbywać się będzie camp.

Fot. Tomasz Paszkiewicz/Portal Płock

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE