Reklama

Ruszyły zapisy do płockiego klubu taekwondo olimpijskiego

Opublikowano:
Autor:

Ruszyły zapisy do płockiego klubu taekwondo olimpijskiego - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Sport Klub Puncher zaprasza dzieci i młodzież na treningi, które odciągną je od komputerów i wpłyną na bardziej aktywne ruchowo spędzanie wolnego czasu.

Klub Puncher zaprasza dzieci i młodzież na treningi, które odciągną je od komputerów i wpłyną na bardziej aktywne ruchowo spędzanie wolnego czasu.

W klubie najmłodsi płocczanie mogą trenować olimpijską dyscyplinę sportową, czyli odmianę koreańskiego taekwondo WTF. Taekwondo to dziś najbardziej rozwinięta na świecie sztuka walki pod względem technik nożnych. Zajęcia prowadzi Piotr Maślanka, licencjonowany instruktor taekwondo olimpijskiego z państwowymi uprawnieniami i wieloletnim doświadczeniem praktycznym.

- Podczas treningów dzieci będą miały możliwość poznawania tej wspaniałej sztuki, rozwijania sprawności fizycznej, odporności organizmu, rozładowania energii, nauczenia się nazewnictwa stosowanych technik w języku koreańskim, nauczenia się dyscypliny i szacunku dla innych - zapowiada Piotr Maślanka. - Główny nacisk będzie kładziony na dobrą bezpieczną zabawę urozmaiconą elementami sportu taekwondo, a nie walkę i wyzwalanie agresji.

Trenujący w klubie LKS "Puncher" podczas turniejów sportowych będą reprezentować swoje rodzinne miasto i macierzysty płocki klub sportowy. Klub gwarantuje również przynależność do Polskiego Związku Taekwondo Olimpijskiego, co daje jego zawodnikom możliwość otrzymywania licencji zawodniczych, stosownych klas sportowych, zdawania egzaminów i otrzymywania certyfikatów za kolejne stopnie szkoleniowe (pasy) wydawanych przez Polski Związek Taekwondo Olimpijskiego.

W ramach promocji tej dyscypliny dzieci z roczników 2009-2003 zapisujący się do klubu przez miesiąc mają zapewnione bezpłatne treningi.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE