Reklama

Orlen przedłuży umowę z Wisłą. Zapowiada zwiększenie świadczeń

Opublikowano:
Autor:

Orlen przedłuży umowę z Wisłą. Zapowiada zwiększenie świadczeń - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Sport W zeszłym sezonie po kilku latach przerwy PKN Orlen powrócił do finansowania piłkarzy nożnych Wisły Płock. Teraz koncern zapowiada przedłużenie umowy oraz zwiększenie świadczeń.

W zeszłym sezonie po kilku latach przerwy PKN Orlen powrócił do finansowania piłkarzy nożnych Wisły Płock. Teraz koncern zapowiada przedłużenie umowy oraz zwiększenie świadczeń.

Kwoty, jaką w zeszłym roku Orlen wsparł Wisłę Płock nie ujawniono. W przesłanym komunikacie koncern zapowiada, że w tym roku wesprze Nafciarzy kwotą prawie dwukrotnie większą. Tym samym logo Vitay będzie widniało na trykotach Wiślaków przez kolejny sezon. 

- Zawarcie umowy z Wisłą Płock na kolejny sezon piłkarski wynika z naszej odpowiedzialności wobec lokalnych interesariuszy. Jest również przykładem troski o rozwój lokalnego sportu i propagowania go na arenie krajowej, a nawet międzynarodowej. PKN Orlen przywiązuje do spraw Płocka i regionu szczególną uwagę, dlatego wsłuchujemy się w potrzeby lokalnej społeczności  i odpowiadamy na nie w miarę naszych możliwości - powiedział cytowany przez biuro prasowe Orlenu prezes Wojciech Jasiński. 

- To dla nas ogromna satysfakcja, że PKN Orlen pozostanie głównym sponsorem płockiej Wisły. Staraliśmy się, aby w poprzednim sezonie sprostać wyzwaniu, jakim było dostosowanie się do standardów największej polskiej Firmy. Uważam, że daliśmy radę zarówno pod względem sportowym, jak i organizacyjnym, i mam nadzieję, że Koncern również jest ze współpracy z nami zadowolony - powiedział z kolei Jacek Kruszewski, dziękując koncernowi za wsparcie. 

Orlen wspiera nie tylko pierwszą drużynę Wisły, ale również Stowarzyszenie Sportu Młodzieżowego.  

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE