Reklama

OHML niebawem na żywo w całej Polsce

Opublikowano:
Autor:

OHML niebawem na żywo w całej Polsce - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Sport Firma Petrotel została nowym sponsorem Orlen Handball Mini Ligi. Dzięki temu będzie można te rozgrywki śledzić w internecie na żywo

Firma Petrotel została nowym sponsorem Orlen Handball Mini Ligi. Dzięki temu będzie można te rozgrywki śledzić w internecie na żywo.

Kolejna, siódma już edycja Orlen Handball Mini Ligi wystartuje już w niedzielę 29 września. W rozgrywkach wezmą udział, podobnie jak w latach poprzednich, reprezentacje płockich szkół podstawowych. Coraz częściej do gry w OHML zgłaszają się także zespoły spoza Płocka. W ubiegłym roku wśród uczestników były ekipy z Proboszczewic, Sierpca, Węgrowa, Zawidza, Łącka, Bieżunia, Słubic, Bielsk i Ciechanowa.

Tegorocznej edycji Orlen Handball Mini Ligi poświęcona była konferencja prasowa, która odbyła się w Orlen Arenie. Najważniejszym jej punktem było jednak podpisanie umowy między Stowarzyszeniem Kultury Fizycznej Wisła Płock a spółką Petrotel, która stała się jednym ze sponsorów OHML-u.

– Sponsorem tytularnym naszych rozgrywek pozostaje PKN Orlen. Petrotel stanie się jednym ze sponsorów wspierających. – wyjaśnił prezes SKF Wisła Marek Woliński. – SKF opiera swoją działalność w dużej mierze na hojności darczyńców, dlatego każdy nowy sponsor jest przez nas witany z otwartymi rękami.


Na tym jednak rola nowego sponsora się nie kończy. Dzięki usłudze VOD Petrotel udostępni na swojej stronie internetowej bezpośrednie transmisje ze wszystkich meczów. – Każdy zawodnik grający w Orlen Handball Mini Lidze będzie mógł poinformować swoich krewnych, że można oglądać go w akcji na żywo. Bez względu na to, czy rodzina mieszka w Płocku, na Górnym Śląsku czy w jakimkolwiek innym zakątku Polski – tłumaczył Janusz Sawicki, wiceprezes Petrotela.

Bardzo zadowolony z inicjatywy nowego sponsora OHML-u był prezes Sekcji Piłki Ręcznej Wisła, który przyznał, że wpisuje się ona w nową strategię płockiego klubu. – Chcemy coraz bardziej poszerzać krąg ludzi interesujących się płocką piłką ręczną. Nie zamierzamy ograniczać się wyłącznie do Płocka – mówił Robert Raczkowski. – Chcielibyśmy pozyskiwać kibiców w powiecie płockim i powiatach z nim sąsiadujących, a z czasem na całym Mazowszu.

Prezes Marek Woliński podkreślał, że jednym z najważniejszych zadań SKF-u jest szkolenie młodzieży, która może później zasilić Sekcję Piłki Ręcznej Wisła. A Orlen Handball Mini Liga to jeden z pierwszych kroków w tym kierunku.

Przedstawiciele Petrotela wyjaśnili, że OHML doskonale wpisuje się w strategię marketingową ich firmy „Wspieramy pasję”. Przyznali jednocześnie, że zaangażowanie się w te rozgrywki to efekt rozmowy z prezydentem Płocka.

– Dziewięć miesięcy temu rozmawialiśmy z Andrzejem Nowakowskim, który zachęcał nas do wsparcia lokalnych inicjatyw – mówił Janusz Sawicki. – Po kilku dyskusjach w gronie zarządu uznaliśmy, że najlepsze dla nas będzie sponsorowania Orlen Handball Miniligi. Jeśli dziesięcioletnie dziecko gra w piłkę ręczną, to ten sport jest jego pasją.

Fot. Tomasz Paszkiewicz/Portal Płock

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE