Reklama

Nowy sponsor nafciarzy. Dał skody

Opublikowano:
Autor:

Nowy sponsor nafciarzy. Dał skody - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Sport Firma Auto Forum, która jest jednym ze sponsorów BHT Auto Forum Petra Płock, została technicznym sponsorem Sekcji Piłki Ręcznej Wisła Płock.

Firma Auto Forum, która jest jednym ze sponsorów BHT Auto Forum Petra Płock, została technicznym sponsorem Sekcji Piłki Ręcznej Wisła Płock.

Umowa między klubem a dilerem marek Mercedes-Benz, Volkswagen, Hyundai i Škoda ma obowiązywać przez najbliższe trzy lata. Firma, która zyskała w ten sposób miano sponsora technicznego, ma przekazać płockiemu klubowi samochody marki Skoda oklejone w niebiesko-biało-niebieskie barwy.

– Cieszymy się, że do naszej rodziny dołącza kolejna firma. Przekazane przez nią samochody będą ważnym elementem wizerunkowym naszego klubu i pomogą nam budować świadomość marki – powiedział po podpisaniu umowy prezes Robert Raczkowski. – Jestem przekonany, że to dopiero początek owocnej współpracy, którą mam nadzieję z czasem rozwijać.

Prezes zarządu Auto Forum Jacek Brzozowski przyznał, że piłka ręczna bliska jest jego sercu od czasów, gdy w barwach nafciarzy występował jego brat Bogdan. Emocje sportowe odżyły w nim dzięki ekipie plażowej piłki ręcznej BHT Petra Płock. Aktualnych Mistrzów Polski również wspiera Auto Forum. – Wchodzimy w nowy projekt z SPR Wisłą Płock – przyznał Jacek Brzozowski. – Chcemy pokazać, że piłka ręczna jest dla nas ważna i będziemy ją w miarę naszych możliwości wspierać.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE