Reklama

Niebiescy widoczni w Płocku i Gdańsku

Opublikowano:
Autor:

Niebiescy widoczni w Płocku i Gdańsku - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Sport Doskonale spisał się Marcin Stańczak z klubu Płock Biega No Age Limit w pierwszej edycji Maratonu PZU w Gdańsku. Płocczanin zajął ósme miejsce w stawce dwóch tysięcy zawodników.

Doskonale spisał się Marcin Stańczak z klubu Płock Biega No Age Limit w pierwszej edycji Maratonu PZU w Gdańsku. Płocczanin zajął ósme miejsce w stawce dwóch tysięcy zawodników.

Chociaż maraton w Gdańsku został zorganizowany po raz pierwszy, cieszył się niemałym zainteresowaniem wśród miłośników biegania na długich dystansach. W imprezie wzięło udział ponad dwa tysiące biegaczek i biegaczy.

Maratończyk z Płocka zameldował się na mecie jako ósmy w całej stawce, będąc jednocześnie czwarty w swej kategorii wiekowej U-30. Marcin Stańczak przebiegł 42 km 195 metrów w 2 godziny 51 minut 50 sekund. Jego osiągnięcie jest najbardziej wartościowym w tym roku wynikiem osiągniętym przez zawodnika klubu Płock Biega No Age Limit.

Inny biegacz tego klubu – Artur Kamiński postarał się o nie lada sensację w „Szybkiej Trójce”. Rywalizacja na dystansie „sprinterskim” jak na długodystansowców odbywała się na stadionie miejskim. Zdecydowanym faworytem wydawał się reprezentujący TKKF Przemysław Giżyński. Musiał jednak uznać wyższość Artura Kamińskiego, który dotarł do mety jako pierwszy z czasem 9 min. 28 s.

 

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE