Reklama

Nauczyciele, możecie czuć się zaproszeni na darmowe szkolenie

Opublikowano:
Autor:

Nauczyciele, możecie czuć się zaproszeni na darmowe szkolenie - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Sport Niespełna miesiąc pozostał do zimowej edycji turnieju Ależ Talerz. Korzystając z okazji, drużyna Flyons Płock chce wypromować swoją dyscyplinę wśród nauczycieli wychowania fizycznego i zaprasza ich na darmowe szkolenie.

Niespełna miesiąc pozostał do zimowej edycji turnieju Ależ Talerz. Korzystając z okazji, drużyna Flyons Płock chce wypromować swoją dyscyplinę wśród nauczycieli wychowania fizycznego i zaprasza ich na darmowe szkolenie. 

W sobotę 3 grudnia w Orlen Arenie odbędzie się darmowe szkolenie dla nauczycieli, animatorów i osób związanych z wychowaniem fizycznym. Warsztaty będą składały się z części teoretycznej i praktycznej. Zajęcia poprowadzą Mateusz Dyda i Ewa Bańbuła-Dyda, reprezentanci kraju w ultimate frisbee oraz klubowi mistrzowie Europy z 2015 roku.

- W USA zajęcia ultimate frisbee w szkołach są na porządku dziennym - powiedział nam inicjator całej akcji i założyciel Flyonsów - Kamil Warzyńcak. - W Polsce ultimate dopiero raczkuje, dlatego fajnie byłoby rozpowszechnić naszą dyscyplinę właśnie w szkołach, tak aby nauczyciele mogli przekazywać tajniki naszego sportu już od najmłodszych klas. Dzięki temu oprócz piłki nożnej, ręcznej i innych znanych sportów, być może urosłoby w Polsce nowe pokolenie ultimate’a?

Osoby, które będą chciały wziąć udział w zajęciach proszone są o mailowe potwierdzenie swojej obecności na adres [email protected] Część, w której nauczyciele zapoznają się z teorią rozpocznie się o godzinie 13:30, potrwa ona półtorej godziny, następnie odbędzie się część praktyczna.

 

 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE