Reklama

Nafciarze w sierpniu zagrają w Niemczech

Opublikowano:
Autor:

Nafciarze w sierpniu zagrają w Niemczech - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Sport Trener Manolo Cadenas nie wie na razie, jakich zawodników będzie miał do dyspozycji w sezonie 2014/2015. Wiadomo za to, że w trakcie przygotowań do nowych rozgrywek Wisła weźmie udział w bardzo mocno obsadzonym turnieju w Niemczech.

Trener Manolo Cadenas nie wie na razie, jakich zawodników będzie miał do dyspozycji w sezonie 2014/2015. Wiadomo za to, że w trakcie przygotowań do nowych rozgrywek Wisła weźmie udział w bardzo mocno obsadzonym turnieju w Niemczech.

Przygotowania do nowego nowego sezonu piłkarze ręczni Wisły mają rozpocząć w lipcu. A na przełomie lipca i sierpnia zaczną rozgrywać mecze kontrolne. Bardzo ważnym etapem przygotowań ma być udział w turnieju Internationales Klaus Miesner Gedenkturnier, którego 25. edycja zostanie rozegrana 9-10 sierpnia w Ilsenburgu w Niemczech.

W dwudniowej imprezie ma uczestniczyć sześć zespołów z trzech krajów – Niemiec, Polski i Danii. Swój udział w zawodach potwierdziły: THW Kiel, Rhein-Neckar Löwen, SC Magdeburg oraz Bergischer HC i duńskie Skjern Handbold. Uczestnicy rywalizacji w pierwszej fazie podzieleni zostaną na dwie grupy po trzy zespoły, w których toczyć się będzie rywalizacja każdy z każdym.

W 2013 roku Wisła uczestniczyła w turnieju w Ilsenburgu, którego 23. edycja nazywała się Harz Energie-Cup. Drużyna, która dla której był to pierwszy występ w imprezie tej rangi pod wodzą trenera Manolo Cadenasa przegrała wówczas z z TSV Hannover-Burgdorf i Rhein-Neckar Löwen i ograła Eskilstunę Guif 36:34, co dało jej piąte miejsce.

Fot. Tomasz Miecznik/Portal Płock

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE