Reklama

Medalowa forma ratowników WOPR-u Płock

Opublikowano:
Autor:

Medalowa forma ratowników WOPR-u Płock - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Sport Dwa brązowe medale wywalczyli zawodnicy Grupy Sportowej WOPR Płock w piątych Zimowych Mistrzostwach Polski w Ratownictwie Wodnym.

Dwa brązowe medale wywalczyli zawodnicy Grupy Sportowej WOPR Płock w piątych Zimowych Mistrzostwach Polski w Ratownictwie Wodnym.

Zawody, w których wzięło udział 230 zawodniczek i zawodników reprezentujących 17 drużyn z całego kraju. Stały na bardzo wysokim poziomie. Wśród konkurencji były między innymi: ratowanie manekina na 50 metrów, ratowanie manekina w płetwach na 100 m, ratowanie kombinowane na 100 m oraz super ratownik na 200 m oraz w sztafetach.

W składzie Grupy Sportowej Rejonowego Płockiego WOPR znaleźli się: Dominka Kowalska, Karolina Kowalska, Agata Olejniczak, Weronika Rutkowska, Dominik Bruchajzer, Wojciech Bziuk, Igor Makowski, Piotr Mikuła, Paweł Powichrowski, Piotr Przyborowski, Łukasz Szypryt oraz trener Paweł Powichrowski.

Najlepiej z płockiej ekipy zaprezentowała się Dominika Kowalska, która wywalczyła trzecie miejsce w kategorii młodziczek w ratowaniu manekina na 50 metrów w płetwach.

Po trzecie miejsce sięgnęła również sztafeta 4x50 metrów z pasem ratowniczym w składzie Dominik Bruchajzer, Wojciech Bziuk, Piotr Mikuła, Piotr Przyborowski. Uzyskali rewelacyjny czas 1.34,35 minuty, poprawiając aż o trzy sekundy swój najlepszy rezultat.

Fot. Archiwum WOPR Płock

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE