Reklama

Mecze Euro 2016 w płockiej Orlen Arenie?

Opublikowano:
Autor:

Mecze Euro 2016 w płockiej Orlen Arenie? - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Sport Andrzej Nowakowski podczas spotkania z prezydentem i sekretarzem generalnym EHF przekonywał ich, że Płock powinien stać się jednym z gospodarzy Euro 2016.

Andrzej Nowakowski podczas spotkania z prezydentem i sekretarzem generalnym EHF przekonywał ich, że Płock powinien stać się jednym z gospodarzy Euro 2016.


Jak poinformowało ratuszowe biuro prasowe, prezydent Płocka spotkał się z szefem EHF Jeanem Brihaultem i sekretarzem generalnym Michaelem Wiedererem w Gdańsku, przy okazji meczu Polska – Szwecja. Przedstawiciele władz Europejskiej Federacji Piłki Ręcznej przyjechali do naszego kraju na zaproszenie prezesa Związku Piłki Ręcznej w Polsce Andrzeja Kraśnickiego, aby podpisać oficjalną umowę w sprawie organizacji Mistrzostw Europy Juniorek, które odbędą się w trójmieście.

Andrzej Nowakowski wykorzystał spotkanie z władzami EHF w Ergo Arenie, aby przekonywać ich do przyznania Płockowi organizacji meczów Euro 2016 w piłce ręcznej i wykorzystania Orlen Areny jako jednej z hal, gdzie mogłyby się odbywać mecze podczas imprezy. – Spotkanie z władzami EHF to kolejny krok Płocka do organizacji EURO 2016 w naszym mieście. Podczas rozmowy przybliżyłem prezydentowi i sekretarzowi generalnemu EHF walory Płocka, jako stolicy polskiej piłki ręcznej – mówił prezydent Andrzej Nowakowski. – Zapewniłem także o gotowości naszego miasta pod względem bazy sportowej i hotelowej do organizacji tak prestiżowej imprezy o randze mistrzowskiej, a także o wieloletnich płockich tradycjach szczypiorniaka oraz obecności fantastycznych kibiców.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE